Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2018-04-29

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Button podkreśla, że może odejść z McLarena

Udostępnij na Facebook
11.07.2016 08:28, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1252

Brytyjczyk stwierdził, że w pewnym momencie pojawia się punkt, w którym nie jest się już w stanie więcej pomóc w projekcie.

„Jestem bardzo zadowolony z moich kierowców” – powiedział Eric Boullier zapytany o to, jak wyglądałby jego wymarzony skład zawodników. „Pod swoimi skrzydłami mamy także Stoffela.”

I to właśnie młody Stoffel może wkrótce zająć miejsce Jensona Buttona, który jak zaznacza - choć chce się ścigać, to w konkurencyjnym bolidzie. Czy będzie to McLaren? Nie wiadomo, bo Jenson nie wie, czy będzie w stanie jeszcze cokolwiek pomóc w projekcie McLarena i Hondy.

„Jeśli będę się ścigał w przyszłorocznym sezonie, to tylko w bolidzie, który jest konkurencyjny” – powiedział Button. „Jestem zadowolony z przygody z Hondą, która trwa już 1,5 roku, ale w pewnym momencie zaczynasz czuć, że zrobiłeś już wystarczająco i nie jesteś w stanie bardziej pomóc w projekcie by mógł on iść naprzód. W dalszej części sezonu przekonamy się, gdzie jesteśmy i mam nadzieję, że McLaren będzie dobrym miejscem w którym warto być. Zobaczę też, czy może w innym miejscu byłoby mi lepiej, gdzieś gdzie mógłbym walczyć o podia czy zwycięstwa.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: