Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2018-04-29

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso: To najlepszy team w jakim jeździłem

Udostępnij na Facebook
26.08.2016 08:30, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1171

Choć wyniki mogą na to nie wskazywać, Fernando Alonso przyznaje, że McLaren jest najlepszym zespołem w jakim przyszło mu jeździć.

Do ideału McLarenowi jeszcze nieco brakuje. Stajnia choć obecnie prezentuje się już dużo lepiej, to wciąż prostuje zeszłoroczne błędy. To nie zraża jednak Fernando Alonso.

„Jesteśmy na dobrej drodze – mamy naprawdę mocny team, dobrych ludzi pod względem technicznym. Jesteśmy zjednoczeni. Mamy dobry balans między zespołem a sztabem odpowiedzialnym za projekty. McLaren to prawdopodobnie najlepszy team z jakim współpracowałem w całej mojej karierze” – stwierdził Hiszpan.

„Nie jesteśmy obecnie konkurencyjni, ponieważ mamy mnóstwo jeszcze zeszłorocznych problemów do rozwiązania. Nie byliśmy gotowi na rywalizację na tak wysokim poziomie. Musieliśmy zapewnić niezawodność, właściwą moc, właściwości jezdne, osiągi aerodynamiczne. Wszystko musiało się zmienić, musieliśmy znaleźć odpowiedni kierunek. Jeśli chodzi jednak o zespół, strukturę i organizację, to najlepsza grupa z jaką kiedykolwiek współpracowałem.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: