Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2018-04-29

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

BRACIA SZYSZKO ŚWIETNYM TEMPEM W ADRII

Udostępnij na Facebook
01.09.2016 22:19, autor: Informacja Prasowa, wyświetleń: 711

Po krótkiej przerwie, wyścigowi bracia Szyszko powrócili na włoski tor. Tym razem, kierowcy udali się na skąpany w słońcu tor Adria International Raceway. Świetną dyspozycję zaprezentował Szymon, który przez całą niedzielę utrzymywał się blisko czołówki stawki SENIOR ROKA, by ostatecznie finałową linię mety minąć jako 3. Finał JUNIOR ROKA, to świetne tempo Maćka który wyprzedził aż 11 rywali.

Zawodnicy już od kilku dni prowadzili przygotowania, wraz z zespołem Speedkarta. Godziny poświęcone na treningi nie poszły na marne. Podczas kwalifikacji Szymon wykręcił 6 czas, a Maciek 8.

Pierwszy bieg SENIOR ROKA to wciąż dobre tempo Szymona i awans- na 5 lokatę. W finale, do ostatnich metrów walczy koło w koło z Matteo Cala. Ostatecznie nie pozostawia rywalowi wątpliwości kto jest szybszy i na mecie zjawia się przed nim, jako 3.

Pierwszy wyjazd JUNIOR ROKA okazuje się pechowy dla Maćka. Kierowca przez cały wyścig prezentuje bardzo dobre tempo i szybko awansuje na 6 pozycję. Atakując poprzedzającego rywala, na ostatnim okrążeniu bierze udział w incydencie i wypada z toru. Na mecie zjawia się 17. Finał to jego popisowa jazda. Z okrążenia na okrążenia wyprzedza kolejnych zawodników. Świetne tempo pozwala mu awansować o 11 pozycji i zająć 6 miejsce na mecie.

Jak zawsze, wyścigowi bracia gorące podziękowania kierują do zespołu Speedkart, Karola Basza, Kamila Wódki, Paolo Zani'ego, oraz rodziców i dziadków, którzy wspierają ją ich podczas zmagań na torze.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: