Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Monako 2018-05-27
f1 - GP Monako
Słonecznie

17°C

14 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso zarekomendował Sainza McLarenowi

Udostępnij na Facebook
01.10.2016 10:33, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1148

Carlos Sainz inwestycją w przyszłość zespołu McLaren? Zdaniem Fernando Alonso, owszem.

Po tym jak od nowego sezonu miejsce Jensona Buttona w zespole McLaren zajmie Stoffel Vandoorne i wielkim znaku zapytania co do formy stajni z Woking w kolejnych latach, w mediach pojawiło się kilka informacji na temat tego, że Fernando Alonso odejdzie z McLarena po sezonie 2017, jeśli zespół nie będzie w stanie zapewnić mu zwycięskiego samochodu.

Po tych informacjach Hiszpan udzielił wywiadu dla hiszpańskiej gazety El Mundo Deportivo, w którym przyznał: „ Myślę, że McLaren byłby dobrym miejscem dla Carlosa.”

W kolejnych słowach dwukrotny mistrz świata powiedział: „ Sądzę, że McLaren – Honda to połączenie, które w przyszłości zapewni sukcesy. Mam nadzieję, że Carlos szuka zwycięskiego samochodu, na który zasługuje i może go znaleźć tutaj w Woking lub gdzieś indziej.”

Wywiad Fernando zbiegł się z informacjiami hiszpańskiego nadawcy Movistar mówiących o tym, że Sainz chce znaleźć sobie miejsce do 2018 roku w zespole, który będzie w stanie zapewnić mu samochód, którym będzie walczył o zwycięstwa.

Wszystkie te informacje pojawiły się po tym jak młody Hiszpan przyznał, że zainteresowanie jego usługami wyraził zespół Renault, ale w późniejszych słowach powiedział:

„ Moja kariera jest prowadzona przez Helmuta Marko. Ludzie myślą, że mój ojciec jest moim menadżerem, ale wszystko przechodzi przez ręce Marko i z tego co wiem, chce mnie on w zespole ‘B’ na wypadek, gdy coś działo się w zespole ‘A’.”

A wy coś sądzie? Gdzie w przyszłości wyląduje Carlos Sainz ? Jego przyszłość jest związana z F1 na długie lata, czy tak jak w przypadku większości kierowców Toro Rosso, po kilku sezonach Hiszpan będzie musiał pożegnać się z królową sportów motorowych ?


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: