Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Monako 2018-05-27
f1 - GP Monako
Słonecznie

17°C

14 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

McLaren chce przedłużyć współpracę z Alonso?

Udostępnij na Facebook
10.10.2016 15:37, autor: JW, wyświetleń: 1242

McLaren podobno rozpoczął wstępne rozmowy z Alonso na temat przedłużenia umowy po 2017 roku.

Fernando Alonso wielokrotnie podkreślał, iż odejdzie z Formuły 1 w momencie, gdy bolidy staną się mało atrakcyjne i jazda nimi przestanie być dla Hiszpana przyjemnością. Podobno to właśnie z tego powodu McLaren trzyma „w zapasie” Jensona Buttona bo nikt nie wie, jaka będzie decyzja Alonso po przyszłorocznych mistrzostwach.

„Jestem pewien, że Fernando przejdzie na emeryturę” – stwierdził Nico Rosberg w wywiadzie dla magazynu AS. „To kierowca, który przywykł do odnoszenia zwycięstw, tak więc jestem przekonany, że nie jest mu do śmiechu gdy walczy o dziesiątą pozycję.”

Tymczasem magazyn Marca donosi, iż rozmowy dotyczące kontraktu na 2018 rok już się rozpoczęły. W raporcie czytamy, że „rozmowy rozpoczęły się na Suzuce po zmroku. McLaren chce zatrzymać Fernando co najmniej do 2020 roku w celu skonsolidowania projektu i powrotu do walki o mistrzostwo świata”.


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
ekwador15 [komentarzy: 1249] / 2016-10-11 13:25:51
seweryn: przecież juz jakis czas temu Ferdek mówił, że zostaje jeszcze przynajmniej na jeden sezon aby zobaczyć jakie będą różnice w prowadzeniu bolidu. Po co siejecie ferment?

Nie no news dotyczył tego, co po sezonie 2017, a właśnie wtedy kończy się kontrakt Fernando. Media sieją ferment, bo wątpie aby Alonso chciał teraz gadać o kontrakcie nie wiedząc jaka forma McLarena będzie w przyszłym sezonie i jak będzie wyglądało ściganie się nowymi bolidami. Bo to, że one są szybsze to jedno, ale tak Lewis mówi, nic się nie zmieni. Nadal będą musieli uważać na opony i paliwo jak teraz. Po prostu w trybie oszczędzania bolidu i tak będą lepsze czasy okrażęnia, ale kierowa nadal nie będzie cisnął na 100% na całym dystansie zawodów. cytuj
7365seweryn [komentarzy: 817] / 2016-10-10 23:31:15
przecież juz jakis czas temu Ferdek mówił, że zostaje jeszcze przynajmniej na jeden sezon aby zobaczyć jakie będą różnice w prowadzeniu bolidu. Po co siejecie ferment? cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: