Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2018-04-29

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Williams pozwoli Bottasowi odejść, jeśli...

Udostępnij na Facebook
15.12.2016 20:43, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1719

Claire Williams przyznała, że team bierze pod uwagę możliwość przejścia Valtteriego Bottasa do Mercedesa, ale pod jednym warunkiem.

Po tym jak Nico Rosberg niespodziewanie pożegnał się z Mercedesem media wciąż szukają jego możliwego następcy. Najwięcej plotkuje się o Bottasie, który obecnie jeździ dla Williamsa. Krążą pogłoski, że stajnia z Grove mając na uwadze możliwość odejścia Valtteriego zaczęła negocjować z Felipe Massą powrót.

„Jestem zachwycona faktem, że taki team jak Mercedes interesuje się Valtterim jako potencjalnym zawodnikiem na miejsce Rosberga” - powiedziała Claire Williams w wywiadzie dla BBC Sport. „Od zawsze wiedzieliśmy, że Valtteri jest jednym z najbardziej utalentowanych kierowców w stawce i jestem dumna z tego, że liderzy klasyfikacji mają tego świadomość.”

„Williams ma jednak własne ambicje i zawsze musi podejmować najlepsze decyzje by iść naprzód. Jakiekolwiek zmiany zajdą dopiero w momencie, jeśli Williams nadal pozostanie na mocnej pozycji by konkurować z najlepszymi i być w stanie się rozwijać. Pozwolimy Bottasowi odejść jedynie w momencie, gdy będziemy mieli na jego miejsce kogoś doświadczonego, wiarygodnego. Kogoś takiego jak chociażby Felipe Massa. Cokolwiek zdecydujemy, to musi być w najlepszym interesie dla zespołu.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: