Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2018-04-29

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

BRACIA SZYSZKO W CZOŁÓWCE ROK CUP AREA NORD

Udostępnij na Facebook
16.02.2017 09:44, autor: Informacja Prasowa, wyświetleń: 572

Po długiej, zimowej przerwie kartingowe emocje wracają. W miniony weekend tor Adria International Raceway gościł uczestników 1. rundy ROK CUP Area Nord.

Świetne tempo zaprezentowali bracia- Maciej i Szymon Szyszko, ścigający się w klasie SENIOR ROK. Kierowcy walcząc o jak najlepszy wynik uplasowali się tuż za podium zawodów.

Nowy sezon przyniósł kilka istotnych zmian. Maciek i Szymon rozpoczęli zmagania we wspólnej kategorii, a ich nowym teamem został zespół ACR prowadzony przez Artura Chmielewskiego.
Czasówka to bardzo dobra jazda braci Szyszko. Maciek pokonując okrążenie kwalifikacyjne w czasie 50.259s. plasuje się na pole position. Szymon traci do niego zaledwie 0.052s. i zapewnia sobie start do półfinału z 3 pola startowego.

Półfinał to popisowa jazda Szymona. Kierowca przeprowadza szereg udanych ataków, zajmuje pozycję lidera i zwycięża. Maciek mija metę 4, dzięki czemu do finału przystępują z dwóch pierwszych rzędów.

W wyścigu finałowym tuż po starcie Szymon utrzymuje prowadzenie, lecz niestety na następnych okrążeniach notuje spadek na 7 lokatę. W drugiej części wyścigu przyśpieszając, poprawia kolejne rekordy sektorów, awansuje i na mecie zjawia się 5 tracąc do lidera 1.3 sek. Maciek, który do wyścigu ruszył z zewnętrznej linii spada na 8 pozycję ale szybko zaczyna odrabiać straty. Ostatecznie na mecie melduje się 4, tracąc do 3 miejsca zaledwie 0.1 sek.

Gorące podziękowania kierują do zespołu ACR , Kamila Wódki oraz rodziców i dziadków, którzy wspierają ich podczas zmagań na torze.
Przed nimi kolejne rozgrywki serii ROK CUP Area Nord już za 2 tygodnie.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: