Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2018-04-29

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Manor na sprzedaż, są chętni

Udostępnij na Facebook
12.04.2017 18:37, autor: Mikołaj Śmiłowski, wyświetleń: 1065

Team F1 Manor Racing zostanie sprzedany już w przyszłym miesiącu.

Brytyjski zespół, który ledwo, ale jednak uciekł przed upadkiem pod koniec 2014 roku dzięki interwencji szefa firmy Ovo Energy, Stephena Fitzpatricka, zbankrutował w tym roku, oficjalnie wycofując się z mistrzostw zaledwie kilka tygodni przed otwarciem sezonu, gdyż nie udało im się znaleźć nowych inwestorów.

Tavo Hellmund, jeden z głównych propagatorów F1 w USA, przyznał, że ​​jego oferta za 22 mln funtów została odrzucona. Inni potencjalni nabywcy to Indonezyjczyk Ricardo Gelael, Ron Dennis i "grupa inwestorów azjatyckich", a nawet Andretti Autosport, których przedstawiciele powiedzieli, że odwiedzili bazę zespołu w Branbury.

Teraz marka, która rozpoczęła swoją przygodę z F1 w 2010 roku jako Virgin Racing dobiegła kresu, ponieważ wszystkie rzeczy, nawet ubrania, trafiają na aukcję.

Na sprzedaż jest też tunel aerodynamiczny oraz jego model pokazowy na rok 2017, kierownice, części samochodowe 2014/2015/2016, w tym 3 wanny, ponad 200 obręczy kół, nakrętki kół, opony, przednie skrzydła, panele, osłony silnika i tylne skrzydła, przyczepy oraz sprzęt do pit stopu.

Jest też odzież dla kierowców i całego zespołu, przyrządy do treningów, urządzenia inżynierskie i inspekcyjne, namioty, futerały, klatki transportowe i duże ilości materiałów eksploatacyjnych, nie zapominając o meblach biurowych, laptopach, monitorach i drukarkach.

Aukcja organizowana przez Gordon Brother kończy się 16 maja.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2017-04-12 23:19:40
Taką kierownicę bym sobie kupił :-) cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: