Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Monako 2018-05-27
f1 - GP Monako
Słonecznie

17°C

14 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Premiera gry F1 2017 już 25 sierpnia

Udostępnij na Facebook
19.05.2017 10:45, autor: Mikołaj Śmiłowski, wyświetleń: 739

Możemy się spodziewać wielu nowości oraz ciekawych trybów. Jednym z nich będzie powrót do korzeni gry, coś na co fani czekają już od kilku wydań.

Oficjalna gra Formuły 1 wydawana jest przez studio Codemasters od 2010, z przeznaczeniem na konsole oraz komputery osobiste. Mamy w niej możliwość ścigania się w trybie offline przeciwko kierowcom F1 oraz w trybie online przeciwko graczom z całego świata. W środę studio poinformowało fanów, iż seria powróci do trybu klasycznego, w którym można się będzie ścigać przeciwko legendarnym kierowcom .
Ostatni raz tryb klasyczny był dostępny w odsłonie gry z 2013 roku. Jednak większość legendarnych bolidów oraz torów trzeba było dokupić dodatkowo do podstawowej wersji gry. W tym roku nie wiadomo jak wiele bolidów i torów będzie dostępnych w trybie podstawowym. Jedyne co Codemasters potwierdziło w sprawie tego trybu to występowanie trzech bolidów : McLarena MP4/4, Ferrari F2002 oraz Williams FW14B. 

„Tryb klasyczny był niezwykle pozytywnie przyjęty razem z F1 2013. W roku 2017 on powraca i to lepszy niż kiedykolwiek. Było nam niezwykle trudno wybrać tylko 12 bolidów, gdyż w historii mieliśmy o wiele więcej godnych wspomnienia. Mimo wszystko jesteśmy dumni z tych 12, które wybraliśmy spośród setek które wystąpiły w F1 w ciągu ostatnich 30 lat” – powiedział dyrektor Codemasters Paul Jean.

Pod tym linkiem jest dostępny teaser nowej gry :
https://youtu.be/UuNYxtVoUs8


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: