Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2018-04-29

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sirotkin: Z zewnątrz wyglądamy jak idioci

Udostępnij na Facebook
09.04.2018 12:49, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1311

Sergey Sirotkin stwierdził, że "Williams musiał wyglądać idiotycznie w Bahrajnie", ale są pewne pozytywne rzeczy, o których należy wspomnieć.

Nieudane kwalifikacje i nieudany wyścig. Obaj kierowcy stajni z Grove okupowali miejsca w ogonie stawki.

"Ciężki weekend" - powiedział Sergey Sirotkin w wywiadzie dla Autosport. "Wiem, że z zewnątrz musimy wyglądać jak idioci. To jasne. Fakt, że znalazłem coś pozytywnego w całej tej sytuacji może brzmi śmiesznie, dziwnie i niedorzecznie, ale naprawdę dostrzegam pozytywy."

"Częściowo to nauka - nauczyłem się czegoś, jako kierowca, team również się czegoś nauczył. Tak, owszem, w wynikach wygląda to źle, prawdopodobnie nawet gorzej niż w kwalifikacjach. Lepiej nawet o tym nie myśleć, ale najważniejsze jest to, że przynajmniej widzimy więcej i zaczynamy pewne rzeczy rozumieć bardziej."

"Nawet jeśli sytuacja się pogorszyła to zaczynamy rozumieć, dlaczego tak się stało. Jeśli spojrzymy na samochód, wszyscy zgadzamy się, że wygląda on na bardzo szczegółowo i dobrze zaprojektowaną maszynę. Dla nas to wielkie zaskoczenie, dlaczego liczby, które miały się pojawić, nie zawitały."


Wasze komentarze (6) Dodaj komentarz
~gość / 2018-04-10 15:57:57
~gość: [...] Po pierwsze nie jestem twoim kolegą i dla ciebie jestem Pan kolega. Po drugie wyjdź lepiej zza komentowania szachów "gościu" i poznaj specyfikę F1 to będziesz wiedział gdzie "się uczy" F1. Po trzecie ja nie sugeruję żadnych podtekstów więc daj se na luz i przestań wciskać innym swoje urojenia. Miłego dnia P.S. ... a teraz oddychaj, oddychaj... ;)

Nie stresuj się Pan kolega. Szachy uspokajają. cytuj
~gość / 2018-04-10 11:04:24
~gość: [...] A gdzie niby ma się nauczyć F1 jak nie w F1? Co, pójdzie do kartingu na rok i wróci jako doświadczony kierowca F1. Przerzuć się kolego lepiej na komentowanie szachów. Może tam będziesz miał coś mądrzejszego do powiedzenia. Rozumiem oczywiście, że w podtekście tej nauki Sirotkina kryje się Kubica, aby wskoczył na jego miejsce. No cóż będziesz musiał poczekać ale niestety nie wiem jak długo.

Po pierwsze nie jestem twoim kolegą i dla ciebie jestem Pan kolega.

Po drugie wyjdź lepiej zza komentowania szachów "gościu" i poznaj specyfikę F1 to będziesz wiedział gdzie "się uczy" F1.

Po trzecie ja nie sugeruję żadnych podtekstów więc daj se na luz i przestań wciskać innym swoje urojenia.
Miłego dnia

P.S.
... a teraz oddychaj, oddychaj... ;) cytuj
~gość / 2018-04-09 23:09:47
~gość: Sergey, Ty nawet w wewnątrz wyglądasz jak idiota.

Patrząc jak napisałeś „w wewnątrz” to aż dziwne, że udało Ci się poprawnie napisać „idiota”. cytuj
~gość / 2018-04-09 17:03:17
Sergey, Ty nawet w wewnątrz wyglądasz jak idiota. cytuj
~gość / 2018-04-09 15:54:31
~Kałasz : Siergiej, kiedy to do ciebie wreszcie dotrze - F1 nie jest od nauki!!! Wróć chłopczyku do kartingu i tam się poucz, inaczej zawsze będziecie wyglądać jak idioci.

A gdzie niby ma się nauczyć F1 jak nie w F1? Co, pójdzie do kartingu na rok i wróci jako doświadczony kierowca F1. Przerzuć się kolego lepiej na komentowanie szachów. Może tam będziesz miał coś mądrzejszego do powiedzenia. Rozumiem oczywiście, że w podtekście tej nauki Sirotkina kryje się Kubica, aby wskoczył na jego miejsce. No cóż będziesz musiał poczekać ale niestety nie wiem jak długo. cytuj
~Kałasz / 2018-04-09 13:08:19
Siergiej, kiedy to do ciebie wreszcie dotrze - F1 nie jest od nauki!!! Wróć chłopczyku do kartingu i tam się poucz, inaczej zawsze będziecie wyglądać jak idioci. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: