Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2018-04-29

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ron Dennis wzruszony filmem o Sennie

Udostępnij na Facebook
04.04.2011 17:12, autor: Piotr Oleszczuk, wyświetleń: 2381

Były szef McLarena podzielił się swoimi odczuciami jakie miał podczas oglądania filmu o słynnym Brazylijczyku.
Ron Dennis: „Tak, w niektórych momentach płakałem. Niektóre obrazy dotknęły mnie głęboko. Mieliśmy bardzo bliskie relacje, kłóciliśmy się tylko o kontrakty.”

W filmie sporo miejsca poświęcono rywalizacji trzykrotnego mistrza świata z czterokrotnym mistrzem Alainem Prostem. Były sternik ekipy z Woking nie żałuje decyzji o umieszczeniu ich w jednym teamie: „Jeśli chcesz wygrywać tylko jednym zawodnikiem, to zdolność do wygrania zespołu na tym cierpi. Oczywiste jest, że wygraliśmy 15 z 16 wyścigów w 1988 roku.”

Stwierdził również, że obecny szef McLarena ma łatwiejszą pracę jeśli chodzi o temperowanie zachowań zawodników z powodu harmonii między nimi: „Martin Whitmarsh ma znacznie łatwiej ze swoimi kierowcami, niż ja kiedyś.”

Natomiast zapytany o to czy obecny rekord 7 mistrzowskich tytułów zdobytych przez Michaela Schumachera byłby inny gdyby Senna nie zginął w 1994 Dennis odpowiedział: „Możesz odpowiedzieć tylko przy użyciu kryształowej kuli. Kiedy przyszedł do Williamsa, zespół miał problemy, ale on wykorzystałby swoje doświadczenie i zdobył co najmniej czwarte mistrzostwo.”


Wasze komentarze (9) Dodaj komentarz
ilpadrino [komentarzy: 62] / 2011-04-05 08:02:34
Bolid w którym zginął Senna był zaprojektowany przez Adriana Newey'a dyrektorem technicznym był Patrick Head. Przyczyną wypadku była źle przerobiona (wydłużona) kolumna kierownicy która złamała się w szybkim zakręcie na torze Imola. I tu cytat:
"When the steering column broke, Senna become a passenger."

Użytkownik edytował ten post 2011-04-05 08:03:01

cytuj
8182Campari [komentarzy: 71] / 2011-04-05 02:50:31
Chodzi Ci o polskie napisy? Takich nie ma, ale są oczywiście angielskie. A wersja 160min. to jest właśnie ta rozszerzona, której na początek nie polecam, bo przerywające komentarze psują odbiór całego filmu. cytuj
tasiorsa [komentarzy: 12] / 2011-04-05 02:02:35
A ma ktos napisy do tego filmu? Bo szkoda mi ogladac bez napisow bo jednak wiele watkow ucieknie bo nie zrozumiem w 100%. Wy piszecie o 104 min a moja ma 161 :) cytuj
8182Campari [komentarzy: 71] / 2011-04-04 21:55:50
dworak: [...] Gdzie widziałeś ten film? można go ściągnąć z neta? Jakieś linki?
Można ściągnąć, można ;) Poszukaj na torrentach. Linków bezpośrednich nie daję bo zaraz ktoś mnie zacznie umoralniać :P
Tylko szukaj 104minutowej wersji (jest też wersja dłuższa, wzbogacona o dodatkowe komentarze, ale na początek lepiej obejrzeć tę podstawową). cytuj
7255dworak [komentarzy: 2271] / 2011-04-04 21:26:31
Campari: Ja też oglądając ten film w niektórych momentach miałam mokre oczy (a nie często mi się to zdarza). Co tu dużo mówić, film jest świetny, momentami zabawny a innym razem przygnębiający. Oby pojawił się w polskich kinach, fajnie byłoby go zobaczyć na dużym ekranie
Gdzie widziałeś ten film? można go ściągnąć z neta? Jakieś linki? cytuj
8182Campari [komentarzy: 71] / 2011-04-04 19:36:15
Ja też oglądając ten film w niektórych momentach miałam mokre oczy (a nie często mi się to zdarza). Co tu dużo mówić, film jest świetny, momentami zabawny a innym razem przygnębiający.
Oby pojawił się w polskich kinach, fajnie byłoby go zobaczyć na dużym ekranie
cytuj
7723ana8564 [komentarzy: 28] / 2011-04-04 17:27:44
leni93: ten główny wydawca, mówił że na tym festiwalu Cmnaerimage czy jak to sie zwie, bd się starał o to żeby w Polsce był transmitowany ten film, ogl w kinach
oby ,dzięki za odp cytuj
6205leni93 [komentarzy: 332] / 2011-04-04 17:20:24
ten główny wydawca, mówił że na tym festiwalu Cmnaerimage czy jak to sie zwie, bd się starał o to żeby w Polsce był transmitowany ten film, ogl w kinach cytuj
7723ana8564 [komentarzy: 28] / 2011-04-04 17:16:17
Będzie ten film w ogóle w Polsce?

Ayrton Senna prawdziwy wojownik,pamiętamy...

Użytkownik edytował ten post 2011-04-04 17:19:04

cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.