Dołącz do Nas!

Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Serwis Racezone.pl zaprasza do współpracy nowych redaktorów! Jeżeli sprawnie operujesz pisanym słowem polskim, a rozumienie tekstu w języku innym niż ojczysty [angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański] nie sprawia Ci problemów; jeżeli wreszcie Twoją pasją jest Formuła Jeden i w związku z tym chciałbyś robić "coś więcej", to ... zapraszamy do nas!


Poszukujemy nie tylko osób gotowych regularnie związać się z portalem, ale i takich, które chcą stopniowo dokładać coś od siebie [biografie kierowców, historyczne GP itp., kompilacje, grafiki ipt.] W zamian oferujemy miejsce do rozwinięcia skrzydeł, zadowolenie z wykonanej pracy i - jak przypuszczamy - wdzięczność ze strony czytających.


Zainteresowana/y? Śmiało chwytaj za "pióro" i napisz do nas: redakcja@racezone.pl

Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu