Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ceccarelli: Nie było konfliktów

Udostępnij na Facebook
02.01.2012 23:54, autor: Agnieszka Koszmider, wyświetleń: 5493
Lekarz Roberta Kubicy sprostował wszystkie plotki na temat zakończenia współpracy z Polakiem
Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o zakończeniu współpracy Roberta Kubicy z doktorem Ricciardo Ceccarellim. Niedługo potem pojawiło się kilka plotek, według których między Polakiem a Włochem dochodziło do spięć - stąd zakończenie współpracy. Lekarz Roberta zabrał w tej sprawie głos dementując wszelkie nieścisłości mówiąc jasno - nie było żadnego konfliktu.

- Nie ma żadnych problemów. Niestety czytam o różnych rzeczach - często bezpodstawnych i pragnę wyjaśnić, że nigdy nie powiedziałem, że są problemy. Moje stosunki z Robertem są dobre, nie ma między nami konfliktu. Codziennie rozmawiam z jego managerem i pozostajemy w przyjaznych stosunkach - powiedział w wywiadzie dla radia Sportiva.

Włoch przypomniał również o determinacji Roberta.

- Sportowcy chcą wrócić do swojej pasji najszybciej jak to możliwe, jednak pozostaje jeszcze aspekt medyczny. W przypadku Roberta początek był dramatyczny i szanse na wyleczenie były bardzo małe. Myślę, że zajęli się nim najlepsi lekarze, którzy wykonali świetną pracę. Rekonwalescencja przebiega szybciej, niż się spodziewano. Bilans jest pozytywny - powiedział.

W wypadku najbardziej ucierpiała prawa ręka Kubicy (przypomnijmy, iż dłoni groziła amputacja) i to właśnie nerwy ręki sprawiają najwięcej trudności. Talent Roberta pozostaje jednak nienaruszony.

- Nie wiem, kiedy Robert wróci - ma jeszcze sporo do zrobienia. Są trzy elementy oceniające - strona medyczna, siła pacjenta i natura. Pierwsze dwa były na najwyższym poziomie. Teraz czekamy, bo natura musi zrobić swoje. Talent zrekompensuje wszelkie braki, które będą mogły wystąpić po tym wypadku - powiedział Włoch.


Wasze komentarze (17) Dodaj komentarz
5777lexus250 [komentarzy: 231] / 2012-01-05 19:21:21
Co do tej strony Roberta jeszcze to chciałbym zauwazyc ze np strona Pietrowa działa tak samo i nadal prezentuje on się tam jako zawodnik LRGP, jest pełno zdjec z Renault, jakies filmiki reklamowe itp. a jak wiemy LRPG go też wysadziło, więc nie wiem czemu Robert miałby nagle usuwać zdjęcia związane z LRGP a Witia nie. Przecież tak w zasadzie to jest jego strona i ma chyba prawo wstawiać zdjęcie związane ze swoją karierą, gdzie jedził itp. Gdyby chciał mógłby nawet wstawic zdjęcia z BMW, ale wiadomo ze jak miał kontrakt z LRGP to nie móg tego zrobić ze względów sponsorskich (po co ma reklamować BMW i wszystkich sponosrów którzy mieli swoje reklamy na tych własnie kombinezonach i bolidach). Także wydaje sie ze LRGP nie moglo kazać Robertowi usunąć wszystkich jego zdjęć z Renault, raczej sami usunęli szykując zmianę strony. A jaka to zmiana będzie przekonamy się nie długo cytuj
jjlukasz [komentarzy: 82] / 2012-01-05 00:12:46
lifestyle79: LUDZIE !!! OBUDŻCIE SIĘ!!! Przepraszam ze to pisze, ale Roberta nie zobaczymy w tym sezonie na torach f1 , ani prawdopodobnie w przyszlym :(((. Jest styczen i nie ma zadnych nowych informacji, a jeszcze w pazdzierniku mialo byc tyle optymistycznych wydarzen. Mysle ze cos jest gorzej niz lepiej i prosze was nie mowcie tu ze ktos szykuje niespodzianke i dlatego jest jak jest,...
Niestety zgadzam się z tym komentarzem. Może poza tym że nie jest wcale gorzej niż lepiej. Z Robertem uważam, opierając się na tym co wiemy, jest bardzo dobrze. Przeżył bardzo poważny wypadek, każdy wie. I patrząc na filmiki i zdjęcia, które się pojawiały myślę, że jest bardzo dobrze.
Niestety nie na tyle żebyśmy go jeszcze podziwiali na torach F1.
Ale mam nadzieję, że determinacji i zaparcia wystarczy mu na walkę z dobrym skutkiem np. w WRC czy nawet IRC :)
Zdrowia Robert !!!

cytuj
18047borat1979 [komentarzy: 742] / 2012-01-04 22:54:17
Siemciozziom: [...] Nie przesadzajcie.. już oczywiście strona wygasła bo robią nowa z tłem ferrari, tak jasne czemu nie. nie pomysleliście że jeśli Robert rozstał się z LRGP to strona wymagała gruntownych zmian ? a może została "wyłączona" do momentu aż Robert znajdzie nowy inny zespół.
Jak będzie tak jak do tej pory to jedynym fotelem jaki zajmie Kubica w tym sezonie może się okazać ten w salonie przed telewizorem. cytuj
7138andy [komentarzy: 350] / 2012-01-04 20:27:42
Nie tylko my tutaj chcemy powrotu Roberta do F1
http://www.planetf1.com/features/7406055...


Szybkiego powrotu do zdrowia Robert!!! cytuj
1017lifestyle79 [komentarzy: 15] / 2012-01-04 16:59:14
LUDZIE !!! OBUDŻCIE SIĘ!!! Przepraszam ze to pisze, ale Roberta nie zobaczymy w tym sezonie na torach f1 , ani prawdopodobnie w przyszlym :(((. Jest styczen i nie ma zadnych nowych informacji, a jeszcze w pazdzierniku mialo byc tyle optymistycznych wydarzen. Mysle ze cos jest gorzej niz lepiej i prosze was nie mowcie tu ze ktos szykuje niespodzianke i dlatego jest jak jest,... cytuj
Sara [komentarzy: 303] / 2012-01-04 09:26:05
Robert dźwiga swój krzyż. cytuj
18159mroovka [komentarzy: 324] / 2012-01-03 21:08:04
Kylo: Widać tu "szkółkę" Strassburgera.
chyba żartburgera heh ;)

SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA ROBERT :)!!
cytuj
18504Kylo [komentarzy: 80] / 2012-01-03 17:46:44
ImBaNaNa: [...] Nie mial robic wrazenia, widze facet nie masz poczucia humoru. To moze ja Tobie cos zaproponuje, miej maly dystans, a po drugie mniej gburowatosci. Pozdrawiam.
No fakt - brakuje mi go, gdy czekam na powrót swojego ulubieńca na tor. I gdy widzę tylko takie marne wpisy jak Twój, to mi ciebie szkoda.
Poczucie humoru mam jak najbardziej w porządku - to Twój żart trochę nie udany, mało zabawny i nie wiadomo czy się z niego śmiać, czy płakać z jego głupoty.
Widać tu "szkółkę" Strassburgera.
cytuj
9548Siemciozziom [komentarzy: 469] / 2012-01-03 16:36:36
lexus250: Z tą stroną Kubicy to rzeczywiście coś jest na rzeczy. Czyżby szykowali stronkę w nowej (czyt. czerwonej) szacie graficznej? :)
Nie przesadzajcie.. już oczywiście strona wygasła bo robią nowa z tłem ferrari, tak jasne czemu nie. nie pomysleliście że jeśli Robert rozstał się z LRGP to strona wymagała gruntownych zmian ? a może została "wyłączona" do momentu aż Robert znajdzie nowy inny zespół.

cytuj
onlYou1906 [komentarzy: 138] / 2012-01-03 15:19:20
Trzeba czekać jak Robert wróci do formy, a mam nadzieję, że to kwestia tygodni (a nie miesięcy).

A to ze stroną Roberta jest ciekawe. Jakieś 2 miesiące temu ruszyła na nowo, a teraz jest niedostępna. Pewnie, jak stwierdziliście przede mną, chodzi o szatę graficzną, która było w barwach Lotusa. A jak nowa będzie czerwona, to będzie lepiej niż fantastycznie! Życzę Robertowi powrotu do zdrowia i bycia kierowcą Ferrari! cytuj
15645ImBaNaNa [komentarzy: 9] / 2012-01-03 15:08:56
Kylo: [...] mhmh trolu mam propozycje dla ciebie - idz na fora gdzie na 8 latkach zrobisz wrazenie. Bo na pewno taki marny wpis jak Twój tutaj, wrażenia na nikim nie zrobi. :)
Nie mial robic wrazenia, widze facet nie masz poczucia humoru. To moze ja Tobie cos zaproponuje, miej maly dystans, a po drugie mniej gburowatosci. Pozdrawiam.
cytuj
18504Kylo [komentarzy: 80] / 2012-01-03 14:49:53
ImBaNaNa: Co do strony to może Robert zmienia branżę, dlatego tamta wygasła :p www.kubica.warcaby.pl
mhmh trolu mam propozycje dla ciebie - idz na fora gdzie na 8 latkach zrobisz wrazenie. Bo na pewno taki marny wpis jak Twój tutaj, wrażenia na nikim nie zrobi. :)
cytuj
15645ImBaNaNa [komentarzy: 9] / 2012-01-03 13:24:03
Co do strony to może Robert zmienia branżę, dlatego tamta wygasła :p

www.kubica.warcaby.pl cytuj
5777lexus250 [komentarzy: 231] / 2012-01-03 11:35:35
Z tą stroną Kubicy to rzeczywiście coś jest na rzeczy. Czyżby szykowali stronkę w nowej (czyt. czerwonej) szacie graficznej? :) cytuj
Jarne78 [komentarzy: 13] / 2012-01-03 07:30:22
Ze zdziwieniem zauważam, że zaczynam przyjmować kolejne nie najlepsze informacje z coraz mniejszą dawką emocji. Nie będę krakał ale mimo wszystko nam nadzieję, że będzie ok. cytuj
essien15 [komentarzy: 440] / 2012-01-03 02:23:11
Wygląda na to, że tylko czekamy na prawą rękę i na zagojenie nerwów. A pierwsze akapity potwierdzają chyba teorie o przejęciu Roberta przez specjalistów Ferrari (albo to myślenie życzeniowe jest tylko).
I chciałbym zwrócić uwagę, że strona kubica.pl dzsiaj przestała działać. Jak myślicie co to może znaczyć? Mże np Lotus kazał zmianębarw strony albo coś podobnego?

Użytkownik edytował ten post 2012-01-03 02:25:06

cytuj
5996ROBOKUB [komentarzy: 730] / 2012-01-03 00:04:51
Brak jednoznacznego aplauzu sugeruje, że mimo wszystko są jeszcze jakieś schody do pokonania. Oby były jak najmniejsze!!!! cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu