Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Whitmarsh zapowiada długą walkę o mistrzostwo

Udostępnij na Facebook
26.03.2012 15:39, autor: Paweł Świderski, wyświetleń: 1461
 Szef McLarena – Martin Whitmarsh przyznał po wczorajszym zwycięstwie Fernando Alonso w GP Malezji, że w tym sezonie żadnego z kierowców nie można przedwcześnie skreślać z walki o końcowy triumf.
 Włodarze Ferrari po słabych testach otwarcie mówią, że w na tym etapie sezonu robią wszystko by ich strata do czołówki była jak najmniejsza. Dopiero w europejskiej części sezonu Scuderia ma być znacznie bardziej konkurencyjna.

Na przekór tym wypowiedziom Fernando Alonso zwyciężył we wczorajszym wyścigu i po dwóch rundach z dorobkiem 35 punktów jest liderem mistrzostw. Zdaniem Whitmarsha oznacza to, że Ferrari ma realne szanse na włączenie się do walki o tytuł.

- Sprawa mistrzostwa jest otwarta. Jesteśmy na dobrej drodze, by wygrać więcej wyścigów i wywalczyć mistrzostwo, jednak wymaga to od nas konkurencyjnego bolidu i nie popełniania błędów – powiedział Whitmarsh.

Brytyjczyk zapytany, czy obawia się poprawionego bolidu Ferrari, które ma pojawić się na torze za kilka tygodni podczas GP Hiszpanii szef McLarena powiedział: Zawsze się tego obawiasz. Kiedy chcesz wygrać mistrzostwa zawsze pojawiają się obawy. Ty zaś masz nadzieję, że uda Ci się nieco poprawić tempo auta.

- Sezon jest bardzo długi. Nie jesteśmy w słabej formie, ale nie ma żadnych gwarancji, że coś wygramy w tym roku. Tak właśnie powinno być – dodał.


Wasze komentarze (18) Dodaj komentarz
18159mroovka [komentarzy: 324] / 2012-03-27 16:39:56
FelipeMassa: [...]Nie chce żebyści mnie zrozumieli...
To Ci sie wyjatkowo udalo;);)
cytuj
7937KamilF11994 [komentarzy: 2796] / 2012-03-27 12:34:54
FelipeMassa: [...] Chodzi o to, że no wiesz Perez ma talent, jest świetnym kierowcą, twierdze tak, bo niewątpliwie to mu bd kibicował po odejściu Massy. Fakt może pojechałem za daleko, ale Perez o zwycięstwo może się pokusić, po za tym jeśli Sauber bd się dalej rozwijać w tym sezonie, to zwycięstwo Pereza może być możliwe. Nie żebym skreślał Kamui'ego, ale moim zdaniem to Perez jest lepszym kierowcą od Japończyka. Boję się pokusić o takie stwierdzenie, ale z mojego punktu widzenia Sergio Perez jest na poziomie Vettela. Wiem to za daleko może, ale moim zdaniem Perez jest kierowcą, który z Vettelem może wygrać i nie tylko z nim. Nie chce żebyści mnie zrozumieli, ale Perez niewątpliwie w przyszłości będzie MŚ.
Ja nie twierdze ze Perez jako kierowca nie jest wstanie walczyć o zwycięstwa czy Mistrzostwo bo niewątpliwie jest tyle tylko ze ty napisałeś że jeszcze w tym sezonie może pokusić się o zwycięstwa co dla mnie jest nie realne biorąc pod uwagę formę Saubera,wyjątkiem są oczywiscie takie wyścigi jak ten na Sepang.Co do mistrzostwa swiata to nie możemy mówić ze Perez bd mistrzem swiata bo na to musi złożyć sie z byt wiele czynników,w histori F1 było jzu mnóstwo kier. którzy mieli predyspozycje,talent by zdobyć tytuł a nie udawało im sie to z takich czy innych powodów,wiec według mnie tak Sergio ma predyspozycje aby w przyszłosci zostac mistrzem ale nikt nie moze powiedziec czy kiedykolwiek sie to stanie.

cytuj
17595DaniSav2 [komentarzy: 1045] / 2012-03-27 11:40:18
obstawiam ze mistrza zdobedzie Button albo Alonso bede zdziwiony jak bedzie inaczej... cytuj
18334KWT [komentarzy: 1476] / 2012-03-27 10:24:05
Ja też bym się cieszył z takiej niespodzianki, ale realnie patrząc Perez nie ma bolidu na miarę walki o tytuł MŚ. Zobaczymy jak dalej potoczą się prace nad Ferrari - bo od tego w dużej mierze będzie zależała wygrana McLarena w tym sezonie (na Merca zbytnio nie liczę [obym się mylił, to chociaż ciekawiej będzie w stawce]), RedBull też poniżej oczekiwań, ale to dopiero początek batalii o tytuły. Tak więc zadając jedno pytanie posłużę się słowami pana Whitmarsh'a. Będzie ciekawie? - "Tak właśnie powinno być" :D pozdrawiam. cytuj
18899FelipeMassa [komentarzy: 1149] / 2012-03-27 00:12:03
KamilF11994: [...] Nie masz za co bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ... Ja się z nim nie zgadzam i o tym pisze bo dla mnie słowa: ,,......Perez jest dobrym kierowcą i może się pokusić, fakt nie ma dobrego bolidu, ale narazie są szybsi od Ferrari. Może o MŚ nie zdobędzie, ale po zwycięstwo można się pokuśic ;).'' są więcej niż nie prawdopodobne i nie rozumiem jak można wysuwać takie tezy po jednym udanym ale chaotycznym wyścigu i dlatego o ty napisałem.

Chodzi o to, że no wiesz Perez ma talent, jest świetnym kierowcą, twierdze tak, bo niewątpliwie to mu bd kibicował po odejściu Massy. Fakt może pojechałem za daleko, ale Perez o zwycięstwo może się pokusić, po za tym jeśli Sauber bd się dalej rozwijać w tym sezonie, to zwycięstwo Pereza może być możliwe. Nie żebym skreślał Kamui'ego, ale moim zdaniem to Perez jest lepszym kierowcą od Japończyka. Boję się pokusić o takie stwierdzenie, ale z mojego punktu widzenia Sergio Perez jest na poziomie Vettela. Wiem to za daleko może, ale moim zdaniem Perez jest kierowcą, który z Vettelem może wygrać i nie tylko z nim. Nie chce żebyści mnie zrozumieli, ale Perez niewątpliwie w przyszłości będzie MŚ. cytuj
7937KamilF11994 [komentarzy: 2796] / 2012-03-26 23:54:30
FelipeMassa: [...] Oj przepraszam bardzo, że powiedziałem, że Perez mógłby powalczyć o MŚ.
Nie masz za co bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ...
Ja się z nim nie zgadzam i o tym pisze bo dla mnie słowa:

,,......Perez jest dobrym kierowcą i może się pokusić, fakt nie ma dobrego bolidu, ale narazie są szybsi od Ferrari. Może o MŚ nie zdobędzie, ale po zwycięstwo można się pokuśic ;).''

są więcej niż nie prawdopodobne i nie rozumiem jak można wysuwać takie tezy po jednym udanym ale chaotycznym wyścigu i dlatego o ty napisałem.
cytuj
18899FelipeMassa [komentarzy: 1149] / 2012-03-26 23:28:14
KamilF11994: [...] Czyli można było mówic iż Petrov bd walczył o tytuł kiedy był 3 w Australii w '11.....tak samo to ze FA wygrał nie oznacza przeciez ze bd walczył o mistrzostwo bo z ta forma Scuderii dalej jest to nie mozliwe.

Oj przepraszam bardzo, że powiedziałem, że Perez mógłby powalczyć o MŚ. cytuj
7938bobik f1 [komentarzy: 2892] / 2012-03-26 20:42:39
KamilF11994: [...] ak samo to ze FA wygrał nie oznacza przeciez ze bd walczył o mistrzostwo bo z ta forma Scuderii dalej jest to nie mozliwe.
Twoje zdanie zmieni się od europy :D cytuj
badylarz1 [komentarzy: 13] / 2012-03-26 20:18:25
seweryn: jakoś Go lubię, wydaje się bardzo serdecznym człowiekiem. A co do obaw - nie sądzę aby ktoś zgarnął mistrzostwo zwłaszcza McLarenowi. Pozdrawiam
przeczytaj to i napisz nam jeszcze raz o co chodzi??

Użytkownik edytował ten post 2012-03-26 20:23:27

cytuj
7937KamilF11994 [komentarzy: 2796] / 2012-03-26 19:56:12
FelipeMassa: Ja obstawiam Buttona, ale fajnie gdyby Perez się dołączył do walki o tytuł :D, byłoby by świetnie. Mimo to wciąż mam nadzieje, że Massa też się dołączy :)
Czyli można było mówic iż Petrov bd walczył o tytuł kiedy był 3 w Australii w '11.....tak samo to ze FA wygrał nie oznacza przeciez ze bd walczył o mistrzostwo bo z ta forma Scuderii dalej jest to nie mozliwe. cytuj
8146misiak44 [komentarzy: 278] / 2012-03-26 19:31:16
ta a sezon wygra Vettel ;) bo wszystko jest ustawione wspomnicie moje slowa :) Berni z Marko trzymaja lapy na tym cytuj
18899FelipeMassa [komentarzy: 1149] / 2012-03-26 18:45:53
Przestancie się czepiać dobra. Wierze w niego i mam prawo myśleć, że powalczy o MŚ. cytuj
m^km [komentarzy: 7] / 2012-03-26 18:40:42
FelipeMassa: Wiem, że jest słabszy od Fernando, ale przyłączyć do walki się może.
Tak jak przez ostatnie 2 sezony? cytuj
18899FelipeMassa [komentarzy: 1149] / 2012-03-26 16:59:39
@Karolf1

Wiem, wiem. Ale wiesz kibicować można, a poza tym Perez jest dobrym kierowcą i może się pokusić, fakt nie ma dobrego bolidu, ale narazie są szybsi od Ferrari. Może o MŚ nie zdobędzie, ale po zwycięstwo można się pokuśic ;).

A co do Massy to inna sprawa. Wiem, że jest słabszy od Fernando, ale przyłączyć do walki się może. cytuj
21826klaudiaF1 [komentarzy: 572] / 2012-03-26 16:54:49
JA tam mam nadzieję, że to Alonso zostanie MŚ cytuj
18533karolf1 [komentarzy: 691] / 2012-03-26 16:25:42
FelipeMassa: Ja obstawiam Buttona, ale fajnie gdyby Perez się dołączył do walki o tytuł :D, byłoby by świetnie. Mimo to wciąż mam nadzieje, że Massa też się dołączy :)

Perez to jak będzie regularnie punktował to bęzie dobrze niestety bolid nie jest na walkę o mistrza. A Massa się w końcu obudzi, ale i tak będzie słabszy od Alonso. cytuj
18899FelipeMassa [komentarzy: 1149] / 2012-03-26 16:15:02
Ja obstawiam Buttona, ale fajnie gdyby Perez się dołączył do walki o tytuł :D, byłoby by świetnie. Mimo to wciąż mam nadzieje, że Massa też się dołączy :) cytuj
7365seweryn [komentarzy: 817] / 2012-03-26 16:04:36
jakoś Go lubię, wydaje się bardzo serdecznym człowiekiem. A co do obaw - nie sądzę aby ktoś zgarnął mistrzostwo zwłaszcza McLarenowi. Pozdrawiam cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu