Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

GP Niemiec jednak na Nurburgring? [aktualizacja]

Udostępnij na Facebook
31.01.2013 10:46, autor: Agnieszka Koszmider, wyświetleń: 1368
Zarząd toru doszedł do porozumienia Bernie Ecclestonem w sprawie organizacji tegorocznego wyścigu. Pojawił się jednak  kolejny problem...
Jeszcze kilka dni temu Bernie Ecclestone powiedział, że tegoroczny wyścig w Niemczech się odbędzie, jednak nie może potwierdzić jeszcze na jakim torze.

Niemieckie magazyny Allgemeine Zeitung oraz Rhein Zeitung informują, iż porozumienie zostało zawarte i wyścig odbędzie się na Nurburgring.

Agencja SID potwierdza, iż wyścig faktycznie będzie miał miejsce na tym torze, jednak nie wiadomo czy zostanie nazwany GP Niemiec czy GP Europy. Szczegóły odnośnie wyścigu, który planowany jest na lipiec tego roku mają zostać opublikowane "na dniach".

onestopstrategy.com

Aktualizacja:

W oświadczeniu wydanym przez agencję Reuters czytamy, iż Bernie Ecclestone potwierdził, iż wyścig w Grand Prix Niemiec odbędzie się 7 lipca.

- Cenię sobie Nurburgring i jego historię. W związku z długą tradycją byłem zadowolony z faktu, iż mogłem pomóc w wyborze tego toru jako miejsca do zorganizowania wyścigu F1.

ESPNF1


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
wojtitychy [komentarzy: 190] / 2013-01-31 14:32:33
no to mamy Nurburgring w kalendarzu - super.
To teraz trzeba kombinowac jak tu pojechac :) (czyt. uzbierac fundusze) cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu