Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kontrowersje wokół zakwaterowania

Udostępnij na Facebook
24.03.2014 14:35, autor: Agnieszka Koszmider, wyświetleń: 2035
Rodziny pasażerów zaginionego samolotu musiały opuścić hotel, bo na miejsce przybyła ekipa Ferrari.
Na pierwszy rzut oka informacja ta budzi mieszane odczucia, jednak warto zaznaczyć, że każda z ekip już na wiele miesięcy przed wyścigiem Grand Prix (czasem na rok wstecz) rezerwuje sobie miejsca w hotelu. Gdy do Malezji przybyła ekipa Ferrari okazało się, że zarezerwowane przez nich pokoje zajęte były przez rodziny pasażerów zaginionego lotu MH370.

- Gdy pierwsi pracownicy Ferrari przybyli na miejsce okazało się, że ich pokoje są zajęte. Po gorącej dyskusji Włosi wygrali – pisze magazyn Welt. Rzeczniczka hotelu potwierdziła doniesienia magazynu.

- To prawda, że rodziny pasażerów z Chin zajmowały pokoje, jednak wszyscy je już opuścili ze względu na to, że mamy pełną rezerwację z powodu wyścigu F1 – powiedziała.

Magazyn Welt pisze również, że rodziny pasażerów zaginionego samolotu zostały zakwaterowane w hotelu w pobliżu lotniska w Kuala Lumpur.

- Przykro mi z powodu rodzin pasażerów tego samolotu, jednak ostateczna decyzja należy do hoteli. Wyobraźcie sobie co by się stało, gdyby nagle rezerwacje przestały być ważne – powiedział Bernie Ecclestone.

onestopstrategy


Wasze komentarze (11) Dodaj komentarz
lukasf1 [komentarzy: 59] / 2014-03-25 21:18:01
Sztuczny zamęt. Dobry temat do brukowców. cytuj
22357GrzesiekF1 [komentarzy: 1110] / 2014-03-24 22:21:15
socjoświr: W sumie nic się nie stało, przekwaterowali kilka osób. Sztuczne szukanie sensacji...
Dokladnie, zwlaszcza ze to nie maly hotel. Co wiecejw Kuala Lumpur jest ich pelno. cytuj
22185Riggs [komentarzy: 69] / 2014-03-24 22:14:00
Jakos nie chcialbym slyszec wiecej o tego typu rzeczach. :)
Tez sadze ze to powinno byc po cichu zalatwione. :) cytuj
22603socjoświr [komentarzy: 257] / 2014-03-24 21:57:17
W sumie nic się nie stało, przekwaterowali kilka osób. Sztuczne szukanie sensacji... cytuj
1177piotr19 [komentarzy: 2098] / 2014-03-24 18:41:54
Zajęty hotel przez rząd Malezji czyli automatycznie inne rezerwacje idą do kosza. Nawet mogli wywalić innych gości hotelu, jakby potrzeba taka była. Teraz ten hotel powinien mieć duże kłopoty. cytuj
22357GrzesiekF1 [komentarzy: 1110] / 2014-03-24 18:26:59
Nie wiem po co pisza o takim czyms, dziwna sytuacja.
cytuj
11685n-daniel [komentarzy: 48] / 2014-03-24 17:45:43
Niepotrzebnie poruszany temat. Takie sprawy powinno się załatwiać po cichu pomiędzy zainteresowanymi. Tych ludzi trzeba zrozumieć. Spotkała ich tragedia więc udostępniono im hotel żeby mogli w jednym miejscu czekać na wiadomości o swoich rodzinach. A tu nagle co - proszę się wyprowadzić bo grupa jednych z najbogatszych ludzi na świecie przyjechała sobie pojeździć? Z drugiej strony dziwie się że hotel zaliczył taką wpadkę. Powinni w porę zagwarantować miejsca zastępcze albo jednym albo drugim.
cytuj
meamea [komentarzy: 504] / 2014-03-24 16:50:50
generalnie to wina hotelu, rezerwacja ferrari była?? a no była. to wcisneli rodziny w wolny termin pomiedzy rezerwacjami (co słuszne) ale nie wyprosili gdy inni juz mieli termin zajety, no trochę to dziwne, bo rodzina przylatuje wciska się w wolne miejsce a potem to co nie chcieli opóscic hotelu czy obsługa hotelu nie powiedziała ze terminy wolne mamy od tąd do tąd? cytuj
7515jenson button [komentarzy: 2189] / 2014-03-24 16:38:44
mrowlanin: [...] a mnie śmieszy twój debilizm ;) bo jakby twoja mama zaginęła to wolałbyś chyba być blisko jak tylko możliwe o ile to dobrze się skończyć
Blisko czego? Chyba lotniska, z którego wystartowali, bo nie blisko nich. cytuj
6118mrowlanin [komentarzy: 1223] / 2014-03-24 15:25:00
jenson button: W ogóle śmieszy mnie ta sytuacja, po co rodziny z całego globu przyleciały do Malezji? Pomogą w poszukiwaniu siedząc tam na miejscu? Wątpię.
a mnie śmieszy twój debilizm ;)
bo jakby twoja mama zaginęła to wolałbyś chyba być blisko jak tylko możliwe o ile to dobrze się skończyć cytuj
7515jenson button [komentarzy: 2189] / 2014-03-24 14:44:15
W ogóle śmieszy mnie ta sytuacja, po co rodziny z całego globu przyleciały do Malezji? Pomogą w poszukiwaniu siedząc tam na miejscu? Wątpię. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu