Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2019-06-23
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Garść wiadomości ze świata F1

Udostępnij na Facebook
12.04.2014 17:13, autor: Agnieszka Koszmider, wyświetleń: 3953
Zestawienie krótkich informacji mijającego tygodnia.


Mercedes potwierdził, że gdyby w życie nie weszły nowe przepisy i silniki nie uległyby zmianie, wówczas mógłby odejść z F1. Nowe przepisy ułatwiły podobno przekonanie zarządu Mercedesa, że F1 jest nadal warta dalszych inwestycji.

onestopstrategy


Luca di Montezemolo w Bahrajnie nie wytrzymał - prezes Ferrari był obecny na torze podczas wyścigu, ale nie dotrzymał jego końca i opuścił tor zanim kierowcy skończyli rywalizację.

- Widok wolnego Ferrari sprawiał mi ból. Nie spodziewałem się wiele po tym wyścigu, ale na pewno czegoś więcej niż to - cytuje słowa Włocha magazyn La Gazzetta dello Sport.

onestopstrategy


Dan Fallows został nowym szefem działu aero Red Bulla - ogłosiła stajnia z Milton Keynes, tymczasem McLaren twierdzi, że ma prawnie obowiązujący z nim kontrakt. Sprawa jest w rękach prawników.

onestopstrategy


Team Marussia nie jest już własnością rosyjskiego producenta samochodów. Zespół został przejęty przez Marussia Communications Limited, w F1 nadal będzie startował pod szyldem Marussia. Między firmą a producentem samochodów nie ma żadnych powiązań – jedyne co może ich łączyć, to podobna nazwa.

onestopstrategy, gpupdate


Formuła 1 zostaje w Brazylii co najmniej do sezonu 2020. Władze miasta Sao Paulo potwierdziły przedłużenie kontraktu z FIA.Kolejny incydent w szpitalu w Grenoble – dwóch nieznanych mężczyzn chciało dostać się do sali w której leży Michael Schumacher. Intruzi (członkowie rodziny innego pacjenta) chcieli zrobić zdjęcie Michaelowi i sprzedać je w mediach. Zostali zatrzymani przez ochronę.

bild


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
22357GrzesiekF1 [komentarzy: 1110] / 2014-04-13 10:06:09
Nie wiem po co jest informacja o Marussii. Przecież na tle F1, team się nie zmienił. ;-) cytuj
7515jenson button [komentarzy: 2189] / 2014-04-13 09:35:58
Fajnie, Marussię kupiła Marussia :D cytuj
18281Andreas [komentarzy: 1203] / 2014-04-13 08:56:46
Do czego ludzie się nie posuną żeby wpadło im trochę grosza cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu