Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sutil: Kubica jest naprawdę świetnym kierowcą

Udostępnij na Facebook
19.06.2014 14:55, autor: Mateusz Misza, wyświetleń: 4798
Niemiecki zawodnik specjalnie dla F1zone wypowiedział się na temat możliwości powrotu Roberta Kubicy do Formuły 1.
Adrian Sutil rozpoczął swoją karierę w F1 w 2006 roku - w tym samym sezonie co Robert Kubica. Obaj panowie mieli okazję rywalizować ze sobą przez następne cztery lata. Niemiecki kierowca polubił Polaka, a dziś specjalnie dla naszego portalu wypowiedział się na temat jego szans na powrót do F1.

"Trudno ocenić jego szanse na powrót" - stwierdził Sutil. "Jeśli Robert będzie dążył do tego, może mu się udać. [Kubica] jest rewelacyjnym kierowcą i tak naprawdę wszystko zależy od jego sprawności fizycznej. Aktualnie bierze on udział w rajdach, gdzie idzie mu naprawdę całkiem nieźle. Chciałbym go zobaczyć z powrotem na torze, bo jest to również osoba ze świetnym charakterem" - dodał.

Na to samo pytanie odpowiedział również Romain Grosjean. "Nie mam pojęcia, ponieważ nie wiem jak wygląda jego sprawność fizyczna. Robert to naprawdę świetny kierowca, jednak wygląda na to, że bardzo polubił rajdy" - powiedział kierowca Lotusa.

informacja własna


Wasze komentarze (16) Dodaj komentarz
7219grzeczny [komentarzy: 1387] / 2014-06-20 22:09:26
@meamea
Do twoich "prawdziwych tez" na temat kierowców można dorzucić jeszcze to, że wymienieni przez ciebie Mistrzowie zaliczyli nieciekawe sezony po zdobyciu Mistrzostwa.
Wszyscy - nawet Seba.
Nie znasz przebiegu kariery Roberta. To widać i czuć na kilometr. Nie próbuj jakichkolwiek analiz jego wyników, bo nigdy nie wyjdziesz z lasu i nie będziesz miał czystych zelówek...

cytuj
23470Kubika_WRC [komentarzy: 1093] / 2014-06-20 19:31:32
@meamea
Co do mistrzów F1, czyli Alonso,Vettel i Hamilton. Racja wiele razy na tym portalu wyczytałem komentarzy, w których napisane było, że np. Vettel jest mistrzem tylko i wyłącznie przez bolid, lub jeśli chodzi o Alonso i że mistz się tak nie zachowuje itd... blebleble.
Ja na takiego typu komentarze nie zwracam uwagi, bo piszą je tylko ludzie, którzy się nie znają w ogóle na Formule 1, albo są niedzielnymi kibicami. cytuj
0407mj [komentarzy: 3228] / 2014-06-20 13:04:47
@mamea klepiesz puste tezy na podstawie własnego WidziMiSię i jestes głęboko przekonany , że tak wlaśnie jest ... tylko dlatego że zwykłe dyletanctwo nie pozwala ci dopuszczać innej możliwości niż ta , która głęboko siedzi zakorzeniona w Twojej wyobraźni ... bo to właśnie ona płata Ci figle .
Wrzuciłem link ( z lenistwa tylko jeden) , to przemyślenia człowieka , który wiekszą część życia spędził na obcowaniu z środowiskiem F1 , Hughes nie iest odosobniony, podobne zdanie mają min. James Allen , Joe Seward , Roberto Chinchero i Giorgio Terruzzi (łatwo sprawdzić ) , nie tylko oni zresztą .. Berni powiedział kiedyś ... "Gdyby (Kubica) jeździł w Ferrari lub McLarenie, założyłbym się o moje pieniądze, że zmiótłby Lewisa Hamiltona z powierzchni ziemi"
... ale co oni tam mogą wiedzieć , co tam Berni i cała reszta durnego padoku , to przecież Ty jesteś najbliżej , siedzisz przed kompem i oczywiste jest że wiesz lepiej .

Użytkownik edytował ten post 2014-06-20 13:24:24

cytuj
rydz14_09 [komentarzy: 381] / 2014-06-20 09:01:19
Meamea nie pogrążaj się proszę, żadnych sensownych argumentów nie masz ale dalej obstawiasz przy swoim, Kubica został uznany 3 najlepszym kierowcą w historii F1 bez tytułu mistrzowskiego, nad jego jazdą rozpływali się i Niemcy i Angole i po prostu wszyscy którzy widzieli jego jazdę, zwłaszcza w sezonie 2010 który był genialny w jego wykonaniu. Zresztą w 2008 roku również został wybrany najlepszym kierowcą F1 przez podajże portal f1 fanatic i autosport. cytuj
meamea [komentarzy: 504] / 2014-06-20 08:42:47
poprostu drażni mnie mit kubicy mistrza, bo nie jest mistrzem, wiem że my polacy patrzymy przez różowe okulary na niego, i jak spowoduje wypadek to i tak obwiniamy jak wyjedzie za tor to wina toru albo opon albo pogody, ale bez przesady,

mówi się o kubicy tak samo jak się mówi o innych tylko tutaj w polsce jak ktoś kichnie i przypadkiem powie"..ica" to wszyscy już reagują "co co kubica????" a o innych się nie mówi, jestem pewien ze w japoni cały czas się mówi o kobayasim, a w wenezueli o wspaniałym maldonado, i tak samo w polsce o niesamowitym kubicy,

co do sezonu 2010 to w jeszce gorszym wiliamsie oraz w przecietnym mercedesie, zawsze3ka kierowców walczyła miedzy sobą, kubica rosberg i hulkenberg i tyle zapamietałem ztego sezonu ze mieszali się na pozycjach 6-8

wiece maldonado tez stawał na podium...
massa tak samo a co teraz wyprawia...
i odpowiednio do pseudo fanów vetel alonso czy hamilton mają nawet mistrza.... a i tak uwazani przez was są za zera,

no i to samo z kubicą, nasz polak wspaniały nasz skarb i duma norodowa, jest niesamowitym kierowcą f1, bo wszyscy o nim gadają i pamietają,

a ja powiem tak raz na pół roku ktoś rzuci hasło na padoku o starych kierowcach gdzie wymieniani są wszyscy,i u nas się podnosi odrazu wrzawa ooo ooo kubica kubica cytuj
15310Lytke [komentarzy: 4] / 2014-06-20 01:14:25
0407mj: [...] Czytam Twój post i ... oczom nie wierzę , ten"fakt" stwierdzony przez Ciebie to żart czy kpina ? . "Znany jest dzięki wypadkowi"... wiem, to Twoje zdanie , szanuję je ... ale do tego stopnia żal czytać , że z rozkoszą dałbym Ci w pysk . O tym kim był dla F1 , jakim szacunkiem RK darzony był w padoku ,jaką miał wartość i jaką siał trwogę wśród innych kierowców mógłbym się długo rozpisywać , ale po co ... wcześniej inni zrobili to lepiej . http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/motorspo...
Daj spokój to dzieciak z gimnazjum, nie ma kolegów albo go biją lub poniżają i teraz piszę w internecie takie komentarze. Albo po prostu kolega ma kompleks/y. Ważne jest że Robert nie przejmuje się takimi osobami, a walczy dla prawdziwych fanów a co najważniejsze walczy dla siebie!!! cytuj
23470Kubika_WRC [komentarzy: 1093] / 2014-06-19 23:44:07
meamea: tak i jak zwykle jest ta sama spiewka, ten kto ma dobry bolid jest zawsze dobrym kierowcą, jak by sezony były zamienione w bmw, kiedy kubica miał gorszy ssezon to nikt by go nie pamitał a tak sie wypromował na rewelacyjnym bolidzie,
A jaki miał rewelacyjny bolid chociażby w sezonie 2010??? No powiedz mi gościu. Lekko usprawniony bez nadziejny bolid Renault z sezonu 2009, a jakoś potrafil stanąć tym gratem TRZY razy na podium.
A wracając do sezonu 2008, to BMW zaprzestało rozwijania bolidu po triumfie w Kanadzie, a znów jakimś cudem potrafił stanąć dwa razy, czy trzy na podium(Włochy, Japonia i nie wiem co jeszcze:-) ). To co on robił z tymi bolidami było wprost nie wiarygodne, a ty człowieku drogi mówisz, że zyskał dzięki wypadkowi sławę. Już w sezonie 2008 mówiono o nim, że jest nie wiarygodnym kierowcą. Mało kto potrafił z przeciętnego bolidu zrobić maszynkę na zdobywanie pkt. Porownanie: Sezon 2008 Kubica&Heidfeld. cytuj
meamea [komentarzy: 504] / 2014-06-19 22:57:56
tak i jak zwykle jest ta sama spiewka, ten kto ma dobry bolid jest zawsze dobrym kierowcą, jak by sezony były zamienione w bmw, kiedy kubica miał gorszy ssezon to nikt by go nie pamitał a tak sie wypromował na rewelacyjnym bolidzie, cytuj
7219grzeczny [komentarzy: 1387] / 2014-06-19 22:26:50
@meamea
Widziałeś Kubicę w czasach, kiedy prowadził bolidy F1? cytuj
meamea [komentarzy: 504] / 2014-06-19 21:46:02
tia.... takie artykuły były już i o perezie, i o kwiacie, i o ricardo, i o całej reszcie, o której sie nie slyszy, jeden artykuł bo sobie kubica raz zabłysnął cytuj
0407mj [komentarzy: 3228] / 2014-06-19 20:42:20
meamea: nie nie zazdroszcze mu bo wole miec sprawną rekę, ale nie zmienia to faktu że stwierdziłem fakt iż poprostu znany jest dzieki wypadkowi i dlatego się tyle o kubicy mówi
Czytam Twój post i ... oczom nie wierzę , ten"fakt" stwierdzony przez Ciebie to żart czy kpina ? .
"Znany jest dzięki wypadkowi"... wiem, to Twoje zdanie , szanuję je ... ale do tego stopnia żal czytać , że z rozkoszą dałbym Ci w pysk . O tym kim był dla F1 , jakim szacunkiem RK darzony był w padoku ,jaką miał wartość i jaką siał trwogę wśród innych kierowców mógłbym się długo rozpisywać , ale po co ... wcześniej inni zrobili to lepiej .
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/motorspo...

Użytkownik edytował ten post 2014-06-19 20:53:44

cytuj
meamea [komentarzy: 504] / 2014-06-19 19:46:23
nie nie zazdroszcze mu bo wole miec sprawną rekę, ale nie zmienia to faktu że stwierdziłem fakt iż poprostu znany jest dzieki wypadkowi i dlatego się tyle o kubicy mówi cytuj
23470Kubika_WRC [komentarzy: 1093] / 2014-06-19 19:31:08
meamea: robert ma takie szczescie w nieszczesciu ze wypadek dodał mu sławy, jest jak kurt kobain, nic nie osiagnął ale tragedia zrobiłą z niego celebryte
Zazdrościsz mu? Bo ja nie. Wolałbym, aby dalej jeźdIł w F1 i był mniej znany jak ty to określiłeś, niż tak jak, to jest teraz cytuj
meamea [komentarzy: 504] / 2014-06-19 18:38:24
robert ma takie szczescie w nieszczesciu ze wypadek dodał mu sławy, jest jak kurt kobain, nic nie osiagnął ale tragedia zrobiłą z niego celebryte cytuj
23470Kubika_WRC [komentarzy: 1093] / 2014-06-19 16:30:52
Jestem naprawdę poruszony tym, że do tej pory żaden kierowca Formuły1 o nim nie zapomniał.
Glock poszedł w zapomnienie, Ralf Schumacher też, więc Robert musi być jakimś specjalnym człowiekiem/kierowcą, że nikt o nim nie zapomniał. cytuj
6506drift3r [komentarzy: 523] / 2014-06-19 16:01:12
Chciałoby się, żeby nastąpił taki dzień, w którym to Robert wróci do ścigania na torach F1. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu