Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Bolidy stajni Manor nie opuszczą garaży?

Udostępnij na Facebook
12.03.2015 21:08, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 3020

Choć ekipa dojechała do Melbourne, to jej zawodnicy mogą nie wyjechać na tor. Dlaczego?

Wielkie odrodzenie stajni, która powstała na gruzach teamu Marussia. Ekipa Manor przez wiele tygodni ścigała się z czasem by w ostatniej chwili wyruszyć na GP Australii. Sprzęt dotarł do Melbourne na czas – w skrzyniach z logiem dawnej Marussi.

Wszyscy byli ciekawi, jak będzie prezentował się bolid ekipy. W końcu i on ujrzał światło dzienne. Prosty, czerwono-biały bolid. Odrodzenie, wielkie nadzieje... i przeszkoda na drodze. Jaka? Kłopoty z oprogramowaniem silnika Ferrari.

Jak podaje niemiecki Auto Motor und Sport, administrator nakazał Marussi/Manorowi usunięcie wszystkich danych z komputerów, bo miały one zostać sprzedane. Podobno stajnia próbuje na szybko wgrać potrzebne oprogramowanie, ale sprawę utrudnia fakt, że Ferrari nie wspiera już rozwoju ubiegłorocznej jednostki z której ma korzystać team. Pod spodem zdjęcie bolidu ekipy Manor, via Twitter.

 


Wasze komentarze (4) Dodaj komentarz
0407mj [komentarzy: 3228] / 2015-03-13 20:19:49
seweryn: nie kumam! to co nie wiedzieli, że nie mają oprogramowania i dowiedzieli się dopiero na GP????
Prawdopodobnie liczyli na mapy za free a nie wiedzieli że spec 2014 ( bo takie mają jednostki) jest bez wsparcia . cytuj
9532Aga&Aga_Company [komentarzy: 577] / 2015-03-13 14:45:48
seweryn: nie kumam! to co nie wiedzieli, że nie mają oprogramowania i dowiedzieli się dopiero na GP???? a jeżeli nawet to oprogramowanie ma Ferrari u siebie w siedzibie to w dobie ultra szybkiego internetu można je po prostu przesłać w parę minut...

można, ale jak powiedział szef Ferrari - chcemy pomóc, ale najpierw kasa, potem towar ;) cytuj
7365seweryn [komentarzy: 817] / 2015-03-13 08:21:16
nie kumam! to co nie wiedzieli, że nie mają oprogramowania i dowiedzieli się dopiero na GP???? a jeżeli nawet to oprogramowanie ma Ferrari u siebie w siedzibie to w dobie ultra szybkiego internetu można je po prostu przesłać w parę minut... cytuj
23470Kubika_WRC [komentarzy: 1093] / 2015-03-13 00:23:06
Widać, że jednak bolid zmienił się co nieco od zeszłorocznego. Choćby tym, że nieco został zmieniony przód bolidu, dokładnie to wydłużyli przedni nos jak i zmienili charakterystykę przedniego skrzydła.
Trzymam kciuki za jak najlepszy start Manoru w tym wyścigu, podkreślając, że nie oczekuję cudów. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu