Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Booth: Możemy być dumni z tego, co udało nam się osiągnąć

Udostępnij na Facebook
13.04.2015 13:29, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 2402

Szef teamu Manor, John Booth stwierdził, że cała ekipa może być dumna z tego, co osiągnęła w GP Chin.

Obaj zawodnicy stajni w sobotnich kwalifikacjach zdołali zmieścić się w regule 107 procent, w niedzielnym wyścigu przekroczyli linię mety.

„Cała ekipa może być naprawdę dumna z tego, co udało nam się osiągnąć podczas weekendu w Chinach. Naszym celem było dowiezienie obu bolidów do mety i to naprawdę świetnie, że udało nam się osiągnąć zamierzony cel. Wspaniale jest również widzieć progres, jaki odnotowywaliśmy w poszczególnych sesjach” - powiedział John Booth.

„Nasze tempo również się poprawiło – jesteśmy już dużo lepsi w wyścigu, tak więc jest naprawdę sporo kwestii z których możemy być usatysfakcjonowani.”

Manor korzysta jeszcze z zeszłorocznego modelu bolidu, który został przebudowany pod kątem tegorocznych zasad. Ekipa jeździ też z zeszłoroczną specyfikacją silnika Ferrari. Tegoroczna wersja bolidu ma wejść w późniejszej fazie sezonu. Podobno na GP Hiszpanii Manor ma zmienić barwy.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu