Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Arrivabene: Kraksa kosztowała nas podwójne podium

Udostępnij na Facebook
31.08.2016 07:48, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1098

Kolizja kierowców Ferrari z Maxem Verstappenem w pierwszym zakręcie GP Belgii kosztowała Scuderię podwójne podium – takiego zdania jest szef włoskiej stajni.

Po kolizji obaj kierowcy musieli zameldować się w alei serwisowej. Ostatecznie zarówno Vettel jak i Raikkonen dojechali do mety w punktowanej dziesiątce, ale daleko od miejsc na podium.

„Szkoda” – powiedział Maurizio Arrivabene. „Prawdopodobnie mieliśmy tempo pozwalające na ukończenie GP na podium i to oboma bolidami. Niestety, kraksa w pierwszym zakręcie zniszczyła nasz wyścig.”

„Plusem tego weekendu było to, że nasz bolid okazał się być szybki. A to dobrze wróży przed naszym domowym GP na Monzie.”

Wyścig o GP Włoch już w najbliższy weekend.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu