Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2018-10-28
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kvyat: Czy zrobiłem wszystko co w mojej mocy? Tak

Udostępnij na Facebook
13.10.2016 09:08, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 719

Czy wysiłki Daniila Kvyata się opłacą? Czy Red Bull będzie chciał kontynuacji współpracy z rosyjskim zawodnikiem?

Daniil walczy obecnie o miejsce w zespole Toro Rosso. Po degradacji z Red Bulla media wróżą mu raczej pożegnanie się z F1 niż przedłużenie współpracy. A jak widzi to sam zainteresowany? W wywiadzie dla Autosport Kvyat został zapytany o to, czy zrobił wszystko co mógł, aby zapewnić sobie miejsce w stawce w 2017 roku.

„Myślę, że przewyższam możliwościami bolid który posiadam i szczerze jeśli to nie wystarczy to nie wiem co mam jeszcze zrobić. Czuję się dużo bardziej komfortowo niż jeszcze kilka miesięcy temu, to na pewno.”

„Wykreowałem sobie mój własny komfort i czuję się całkiem nieźle. Start każdego weekendu GP jest dla mnie bardziej przyjemny. Czasem jeszcze zanim weekend GP się rozpocznie wiemy już, że nie będzie łatwo, ale walczymy. Wykonuję swoją pracę niezależnie od miejsca i sytuacji.”

„Jeszcze kilka miesięcy temu miałem wątpliwości co do wszystkiego, ale obecni wiele rzeczy jest dla mnie jasnych. Kocham to co robię i chcę to robić tak długo jak to możliwe.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu