Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Fernley: Nikt z nim jeszcze nie rozmawiał

Udostępnij na Facebook
13.10.2016 09:40, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 719

Choć wokół Nico Hulkenberga krąży wiele pogłosek jakoby miał trafić do Renault, zastępca szefa Force India jest zdania, że z Niemcem tak naprawdę nikt jeszcze nie rozmawiał.

Plotki mówią o tym, że w oferowanym przez Renault kontrakcie zawarte jest wielomilionowe wynagrodzenie dla Nico. Z kolei Bob Fernley, zastępca szefa Force India jest zdania, że z Niemcem tak naprawdę nikt jeszcze nie rozmawiał i że zostaje w stajni z Silverstone na kolejny rok.

„Powinniśmy być zaszczyceni. Z tego co widzimy Renault ma chrapkę na wszystko co mamy w Force India, na kierowców, personel, dosłownie wszystko. Z tego co mi wiadomo nikt z Nico nie rozmawiał, nikt mu niczego nie oferował. Jeśli o nas chodzi to Nico będzie z nami w przyszłym roku" - skomentował.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu