Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ricciardo: Nie jestem naiwny

Udostępnij na Facebook
18.12.2016 09:38, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1012

Daniel przyznał, iż zdaje sobie sprawę z tego, że jak tylko Red Bull stanie się bardziej konkurencyjny, jego relacje z Maxem Verstappenem mogą się pogorszyć.

Ricciardo zgromadził w tegorocznym sezonie 256 punktów, co dało mu trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Max z kolei zajął piątą lokatę z dorobkiem 204 punktów. Walka obu zawodników była zatem mniej więcej na równym poziomie. Daniel obawia się jednak tego, że powtórki z rozrywki w przyszłym roku już nie będzie.

„Cóż, nie jestem naiwny” - powiedział. „Jeśli mamy walczyć o zwycięstwa to jestem przekonany, że presja i ciśnienie będą rosły. Mam jednak nadzieję, że po wszystkim będziemy w stanie spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć „dobra robota”.

Australijski kierowca przyznał też, że widzi dla Red Bulla szansę na sukces ze względu na zmiany w regulaminie.

„Szczerze mówiąc, uważam, że dla nas to dobra rzecz. Wydaje się, że większy nacisk będzie kładziony na aerodynamikę, a ja mam naprawdę wielkie zaufanie do naszego działu aerodynamicznego. To jest nasza mocna strona. Z tego punktu widzenia nie sądzę, aby zmiany miały nam zaszkodzić.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu