Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Brudne gierki sir Franka?

Udostępnij na Facebook
09.10.2009 09:28, autor: Dawid Prokopowicz, wyświetleń: 1755

Czy wiece, dlaczego zespół Williamsa sprzeciwia się przyjęciu nowego tworu Saubera jako 14. uczestnika Formuły Jeden w 2010? Wie Auto Motor und Sport i wiedzą tą zamierza się podzielić.
Pieniądze, a w zasadzie pokaźna ich suma, stoją - zdaniem niemieckiego dziennika - za weto zespołu z Grove w sprawie przyjęcia stajni z Hinwil do przyszłorocznego grona walczących o MŚ F1.

Wydaje się przesądzone, że rezygnacja BMW z kontynuacji projektu 'Jedynka' w żaden sposób nie osłabi przywiązania do sportu malezyjskiego giganta paliwowego, Petronasu. Co więcej, niedawny sponsor ekipy Mario Theissena ma zamiar potwierdzić swą obecność w Formule Jeden inwestując w inny team. Lotus?

Choć Lotus wydawał się być naturalnym zmiennikiem BMW Sauber, Auto Moto und Sport - powołując się na sobie tylko znane źródło - informuje, że Petronas niechętnie odnosi się do pomysłu jego finansowego wsparcia. I w tym właśnie miejscu na scenie pojawia się AT&T Williams, który ma ponoć znajdować się na szczycie listy życzeń malezyjskich możnowładców. Warunkiem pomyślnego ułożenia scenariusza dla Williamsa jest - rzecz jasna - brak Saubera w gronie uczestników zawodów F1 w sezonie 2010.

W 2010 sir Frank Williams nie będzie już mógł liczyć na 20-milionowy, coroczny zastrzyk gotówki od wykopującego się z islandzkich, pokryzysowych gruzów Royal Bank of Scotland. Jak sugeruje Daily Telegraph, finanse Grove "dalekie są od pole position."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~gość / 2009-10-09 15:37:29
no i spoko normalka nie takie rzeczy pewnie robią, mam jednak nadzieję że uda się sauberowi jakoś bo inaczej heidfeld pójdzie za kubicą cytuj
~gość / 2009-10-09 10:19:36
W sumie zaskoczenia nie ma. Wiadomo że coś się musiało za tym kryć i że coś z pieniędzmi kręcą. F1 to przede wszystkim walka o kasę a dopiero później na torze. Ja uważam że dobrze robi. Walczy o swoją rodzinę za wszelką ceną. W przypadku Williamsa to jeszcze inne aspekty, emocjonalne przecież dochodzą. Ciekawy jestem jak się zachowa Petronas jeśli się to potwierdzi. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu