Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Gdzie zobaczymy Alonso w przyszłym roku?

Udostępnij na Facebook
12.06.2017 19:10, autor: Magda Sołśnia, wyświetleń: 1342

Po debiucie w serii IndyCar pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat przyszłości Fernando Alonso. 

We wcześniejszych wypowiedziach Hiszpan przyznał, że pomimo trudności w tym sezonie jest w stanie walczyć o swój trzeci tytuł mistrza świata w kolejnych latach. Jednak to było przed jego udziałem w wyścigu IndyCar. Zapytany, czy chciałby wziąć udział w całym cyklu IndyCar w 2018 roku, odpowiedział:

- Dlaczego nie? Jestem otwarty na wszystko. Kłamałbym gdybym powiedział, że wiem, co wydarzy się przyszłym roku - wyznał Alonso.

Były kierowca F1, Marc Surer uważa, że taki bieg wydarzeń jest bardzo możliwy i Alonso może zdecydować się na taką zmianę.

- Właściwie są tylko trzy możliwości dla Alonso. Może pozostać w McLarenie, może powrócić do Renault lub cały sezon odbyć w IndyCar. Na normalnych torach w IndyCar pokonał przeciwników, Alonso chce wygrywać wyścigi ponownie i najprawdopodobniej może to robić w IndyCar - skomentował Surer. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu