Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wolff o współpracy z McLarenem

Udostępnij na Facebook
25.06.2017 22:03, autor: SŁ, wyświetleń: 973

Szef Mercedesa zdradził, że ekipa musi dowiedzieć się po wakacyjnej przerwie o tym, czy McLaren będzie potrzebował dostawcy silników na sezon 2018. 

Choć w Baku Fernando Alonso odnotował wyraźny progres, Honda nadal boryka się z kłopotami z niezawodnością. To potęguje plotki mówiące o tym, że zmęczony nieporadnością Hondy McLaren może jej wkrótce podziękować i związać się z Mercedesem.

"Musielibyśmy się czegoś dowiedzieć po wakacyjnej przerwie" - powiedział Toto Wolff, szef Mercedesa o ewentualnym nawiązaniu współpracy z teamem z Woking.

"McLaren będzie musiał dowiedzieć się wcześniej od nas, ale tak jak powiedziałem, nie ingerujemy w relacje między McLarenem a Hondą. Nie będziemy powodem żadnego rozwodu. Jeśli McLaren znajdzie się w sytuacji, kiedy będzie potrzebował silników, wówczas wysłuchamy ich. Nie chcemy wyrwać partnera z rąk innego producenta."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu