Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso: Wygralibyśmy ten wyścig gdyby nie silnik Hondy

Udostępnij na Facebook
26.06.2017 09:47, autor: Mikołaj Śmiłowski, wyświetleń: 1595

 

Fernando Alonso wierzy, iż podczas Grand Prix Azerbejdżanu dla McLarena pojawiła się szansa na zwycięstwo, jednak uniemożliwił to deficyt mocy jaki oferuje im silnik Hondy.

 

Fernando Alonso znajdował się na punktowanej pozycji przed Danielem Ricciardo w momencie gdy pierwszy Safety Car wyjechał na tor, a po kraksach i innych problemach kierowców z pierwszej dziesiątki Hiszpan cudownie znalazł się na czwartej pozycji. Przypomnijmy, że startował z samego końca stawki.

Jednak pozycja McLarena ze słabym silnikiem Hondy oraz psującymi się bateriami elektrycznymi podczas trzydziestu niczym nie zakłóconego spokojnego wyścigu wydawała się dość słaba. Wymijamy jak furmanka zakończył wyścig na mimo wszystko dobrej, punktowanej dziewiątej pozycji.

„Strasznie mi było żal, że nie mogłem utrzymać pozycji które udało nam się nadrobić, oczywiście przez nasze aktualne ograniczenia.” – powiedział Alonso. „W pewnym momencie był to wyścig, który w innych warunkach zakończyłby się dla nas zwycięstwem lub chociaż podium.”

„Powinniśmy się bić o zwycięstwo, jednak póki co niestety nie znajdujemy się w takim położeniu. Mimo wszystko zdobycie punktów w Baku to coś czego ja i drużyna byśmy się nigdy nie spodziewali. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że tu zdobędziemy pierwsze punkty sezonu, więc jesteśmy mile zaskoczeni.”


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~gość / 2017-06-27 22:56:36
Na każdym portalu informacyjnym o tematyce F1 , te same problemy z pajacami . Kutwa ! cytuj
5teel [komentarzy: 12] / 2017-06-26 16:24:43
Lekka przesada z tym zwycięstwem panie Nando oprócz RB był jeszcze Bottas w kolejce do P1.Podium owszem gdyby silnik był na poziomie renault chociaż.Gdyby nie chaos jaki panował na torze to by Mclarena okupował tyły stawki.

PS. Usuńcie tego barana komentarz wcześniej jest tu jakiś Moderator

Użytkownik edytował ten post 2017-06-26 16:25:02

cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu