Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso: Celowo wziąłem na siebie kary na Silverstone

Udostępnij na Facebook
27.07.2017 08:05, autor: JW, wyświetleń: 1136

McLaren celowo dokonał tak licznych wymian w bolidzie Alonso na Silverstone, by zwiększyć szanse Hiszpana na Węgrzech.

Biorąc pod uwagę konfigurację toru Silverstone, McLaren nie spodziewał się tam cudów. To jeden z powodów dla których w bolidzie Fernando Alonso wymieniono kilka rzeczy, co skutkowało karami.

"Ważną kwestią dla nas jest zawsze niezawodność" - powiedział Alonso. "Nawet jeśli nasz bolid będzie się sprawował na Węgrzech lepiej, musimy mieć pewność, że będziemy mieli bezproblemowy weekend, aby wykorzystać każdą szansę na punkty."

"Na Silverstone podjęliśmy kilka ważnych decyzji. Wziąłem na siebie kary związane z wymianami w bolidzie i mam nadzieję, że to się opłaci, że będziemy na dobrej pozycji po punkty w ten weekend."

"Na papierze Hungaroring rysuje się jako jedna z naszych najlepszych możliwości w tym roku. Charakterystyka toru oznacza, że mniej będzie zależało od mocy silnika, a kierowcy będą musieli polegać na możliwościach podwozia."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu