Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso nie wyklucza... przejścia do IndyCar

Udostępnij na Facebook
31.07.2017 13:27, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 1526

Czy Hiszpan pożegna się z F1 po tegorocznym sezonie? Istnieje taka możliwość.

Podczas weekendu Grand Prix na Węgrzech Alonso przyznał, że "epizod w Indy500 był jego jedynym pozytywnym momentem w tym roku". 

Mercedes, Red Bull i Ferrari raczej nie zechcą zatrudnić Alonso na przyszłoroczny sezon, więc opuszczenie McLarena i przejście do innej serii wydaje się być realne. Jedną z możliwości jest przejście do IndyCar, czego Hiszpan nie wyklucza.

"Zobaczymy za miesiąc" - powiedział Fernando. "Zawsze powtarzałem, że jestem otwarty na to, co przyniesie mi przyszły rok. Chciałbym wygrywać, a żeby McLaren był w stanie odnosić zwycięstwa to potrzebne są zmiany. Wiele zmian. Jeśli to się stanie, to możliwe, że zostanę w ekipie, ale wszystko wyjaśni się we wrześniu."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu