Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Prost o Kubicy: Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij na Facebook
02.08.2017 15:32, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 2257

Alain Prost pozostaje uparty i wciąż ma nadzieję, że Robert Kubica wróci do wyścigów Grand Prix.

Robert bierze aktualnie udział w testach z zespołem Renault na Węgrzech. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, polski kierowca może wrócić do F1 na dobre.

"To co możecie przeczytać w prasie i co wyszło z ust Cyrila Abiteboula jest poprawne" - powiedział Alain Prost. "Jak tylko zacznie realizować plan, musi zrobić to na maxa. Testuje nowy bolid na torze, który daje pewien punkt odniesienia. Zobaczymy. Nie sądzę, abyśmy mogli cokolwiek powiedzieć więcej do czasu zakończenia testów. Chciałbym, aby wrócił do F1 jeśli to będzie możliwe."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~gość / 2017-08-03 07:41:32
Wróci jeszcze w tym sezonie. Punkty są ważne ,ale też znany jest ze swojego podejścia do pracy z inżynierami. Prace nad przyszłoroczną konstrukcją wymagają danych których Kubica może dostarczyć inżynierom z toru. cytuj
21826klaudiaF1 [komentarzy: 563] / 2017-08-02 18:18:10
też mam wielką nadzieję, że Robert wróci, gdy testował z radości poleciały mi łzy szczęścia, a jeśli wróci to chyba się popłaczę z radości. Robert tytuł czeka! Forza Mistrzu! cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu