Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Norris: Testy nic nie zmieniły

Udostępnij na Facebook
08.08.2017 09:32, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 707

Pomimo odbycia z McLarenem testów na Węgrzech, Lando Norris nie spodziewa się tego, że w przyszłorocznym sezonie trafi do F1.

17-latek drugiego dnia testów na Hungaroringu pokonał 91 okrążeń i odnotował drugi czas dnia. Norris wraca teraz do F3, by ukończyć mistrzostwa, w których nie widzi się w przyszłym roku.

"Jestem prawie pewny, że w przyszłym roku nie będzie mnie w F3" - powiedział kierowca. "McLaren stara się zatrzymać Fernando i Stoffela. Nie sądzę, aby w przyszłym roku była to F1, bardziej prawdopodobne jest F2 albo Super Formula. Nie sądzę, aby te testy cokolwiek zmieniły, nic nie jest w planach. W tym roku skupiam się na F3 i mam nadzieję wygrać te mistrzostwa."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu