Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Pietrow: Kvyat niczego nie może brać za pewniak

Udostępnij na Facebook
09.08.2017 14:21, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 980

Były kierowca F1 ostrzega Daniila Kvyata - w F1 niczego nie możesz być na 100% pewny.

Przed Daniilem Kvyatem wielka szansa na utrzymanie swojej pozycji w Toro Rosso na kolejny sezon. Sprawa nie jest jednak przesądzona - o miejsce w ekipie stara się Pierre Gasly, ponadto szef Toro Rosso, Franz Tost wypowiedział się ostatnio krytycznie pod adresem Kvyata, że na starcie wyścigów "postępuje zbyt emocjonalnie". 

"Żaden kierowca F1 nie ma gwarancji, że w którymś momencie ktoś go nie zastąpi" - powiedział Witalij Pietrow w wywiadzie dla Match TV. "Nawet jeśli Horner mówi, że chcą przedłużyć kontrakt z Kvyatem, sam kierowca nie może czuć się bezpiecznie. Pamiętam sytuację z Renault sprzed kilku lat."

"Myślę, że Daniil musi teraz odpocząć, zresetować się i przygotować na drugą część mistrzostw. Jeśli nadal będą mu się zdarzały incydenty jak w pierwszej połowie mistrzostw, to może się dla niego źle skończyć."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu