Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Carey: Nie ma pośpiechu

Udostępnij na Facebook
09.08.2017 14:52, autor: SŁ, wyświetleń: 599

Chase Carey zdradził, że nie ma w planach w najbliższym czasie dodawania kolejnej amerykańskiej rundy do kalendarza F1. Co nie oznacza, że nie doda jej wcale. 

Aktualnie w zestawieniu mamy Grand Prix w Austin i póki co tak pozostanie. 

"Nie chcę krytykować Berniego, bo wiele rzeczy zrobił bardzo dobrze" - powiedział Chase Carey w wywiadzie dla Auto Bild. "Ale jeśli chcesz pojechać do Nowego Jorku to wymaga czasu i dobrego planowania. Wcześniej F1 pracowała tak długo, aż podpisałeś kontrakt, resztę zostawiało się promotorowi. Teraz to już jest niemożliwe. Musisz uchwycić wyobraźnię ludzi. Nie zrobimy tego w Phoenix, ale Nowym Jorku albo Miami."

"Już widzimy pierwsze oznaki, ponieważ odkąd wzrosło nasze zaangażowanie w social media, widzimy więcej informacji zwrotnych z USA. Istnieje tam większa baza fanów niż myśleliśmy."

Tak więc wszystko w swoim czasie. Ciekawe co przyniesie nam najbliższe 5 lat...


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu