Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Steiner: Im szybciej tym lepiej dla nas i dla nich

Udostępnij na Facebook
10.08.2017 09:20, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 653

Szef zespołu Haas stwierdził, że wczesne przedłużenie kontraktów jego zawodników dobrze wpłynęło na wyniki.

Romain Grosjean i Kevin Magnussen od jakiegoś czasu mogą już spać spokojnie i w pełni skupiać się na walce o jak najlepsze pozycje dla zespołu, a wszystko dzięki wczesnemu przedłużeniu kontraktów.

"Jesteśmy zadowoleni z naszych kierowców i od początku mówiliśmy, że nic byśmy nie zmienili" - powiedział szef Haasa, Guenther Steiner. "Obaj mają kontrakty, jest dobrze."

"Podpisywanie kontraktów z kierowcami ze środka stawki jest stresujące. Są dobrzy kierowcy, których za wszelką cenę chcesz mieć u siebie i są fatalni zawodnicy, których nie chcesz."

"Dla zawodnika to dobrze, gdy wie, że będzie dalej w zespole. Nie muszą się rozglądać wokół za zatrudnieniem, mogą skoncentrować się na wyścigach, a nie na pozyskaniu kolejnego kontraktu."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu