Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vasseur: To będzie miało sens

Udostępnij na Facebook
12.08.2017 14:08, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 665

Choć jest jeszcze zbyt wcześnie na potwierdzenie składu Saubera, Frederic Vasseur sugeruje, że w ekipie może znaleźć się junior Ferrari.

Nowy szef Saubera zerwał kontrakt z Hondą i podpisał długoterminową umowę z Ferrari. W najbliższych latach bolidy Saubera będą zatem napędzane jednostkami Scuderii. 

Nowa umowa to także możliwości dla juniorów Ferrari. Wysoce prawdopodobne jest to, że jeden z nich (albo nawet dwóch) znajdzie miejsce w Sauberze w sezonie 2018. Informację potwierdził prezes Ferrari, Sergio Marchionne, teraz wspomniał o tym Frederic Vasseur, szef szwajcarskiej stajni.

"Uważam, że posiadanie takiego kierowcy jak Leclerc albo innego młodego zawodnika miałoby sens dla naszej ekipy" - powiedział. "Aktualnie jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o składzie. Dyskusje w tym temacie będą toczyły się w ciągu najbliższych kilku tygodni."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu