Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso: Pierwsza połowa sezonu była dla mnie fantastyczna

Udostępnij na Facebook
12.08.2017 14:55, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 727

Pomimo tego, że McLaren nadal nie należy do konkurencyjnych teamów, Fernando Alonso z osobistego punktu widzenia dostrzega siebie jako konkurencyjnego. 

Pomimo problemów na jakie napotyka nadal McLaren, Fernando Alonso stwierdził, że dla niego jest to "bardzo dobry sezon".

"Jako zespół nie możemy być zadowoleni z tego, jak przebiegł on do tej pory. W zeszłym roku byliśmy w Q3, naszą średnią pozycją była 9/10, a teraz walczymy o to nieco bardziej" - powiedział Hiszpan. 

"Z osobistego punktu widzenia, dla mnie jest to bardzo dobry sezon. Dzięki tegorocznym bolidom jestem w stanie znów jeździć swoim stylem jazdy, czuję się bardziej konkurencyjny niż w poprzednich latach. Miałem swój epizod w Indy500, mój tor gokartowy ma się dobrze, tak więc póki co pierwsza połowa tego roku była dla mnie fantastyczna."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu