Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton: Dzień w którym opuszczę Mercedes będzie dniem w którym odejdę z F1

Udostępnij na Facebook
13.08.2017 12:31, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 1159

Brytyjczyk raczej nie zmieni pracodawcy. Prędzej pożegna się z F1.

Czy Lewis Hamilton do końca swojej kariery w F1 będzie jeździł w barwach Mercedesa? A może zdecyduje się na zmianę barw? Choć Hamilton przyznaje, że podziwia historię przeciwników, to raczej wszystko wskazuje na to, że zmiany nie będzie.

"Owszem, patrzę na inne zespoły. Patrzę chociażby na Williamsa i myślę, jak wspaniale byłoby choć przez jeden dzień pojeździć ich bolidem, pomóc im wrócić na szczyt, ale nie mam magicznej różdżki, by tego dokonać. Nie wiem, ile im to zajmie, nie wiem też, czy to w ogóle będzie możliwe. Podziwiam Williamsa i jego historię" - powiedział Lewis. 

"Nie ma innego zespołu, który może być interesujący, może z wyjątkiem Ferrari, ale póki co lubię miejsce w którym jestem, kocham pracować z tymi ludźmi i to co reprezentuje ta firma. Jestem bardzo zadowolony z tego, gdzie jestem."

"Przyznam szczerze, że gdy dołączyłem do tej ekipy nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze. Nie mogło być lepiej. Jestem przekonany, że w żadnej innej stajni nie znajdę takiego środowiska."

"Gdybym musiał opuścić Mercedes, prawdopodobnie przestałbym się też ścigać. Dzień w którym opuszczę Mercedes będzie dniem w którym przestanę się ścigać w F1."


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
21826klaudiaF1 [komentarzy: 563] / 2017-08-13 17:12:51
~gość: [...] Jeździł dla Mclarena , więc nie będzie jedynym kierowcą który jeździł w jednym zespole.

chodziło mi o to, ze cala karierę jeździ dla Mercedesa cytuj
~gość / 2017-08-13 15:05:12
klaudiaF1: czyli prawdopodobnie nie wróci na koniec kariery do zespołu, który go "stworzył" i zostanie jedynym kierowcą, który przez całą karierę jeździł dla jednego koncernu. chyba że o kimś zapomniałam? Nawet Michael jeździł dla Forda, Renault, Ferrari i Mercedesa

Jeździł dla Mclarena , więc nie będzie jedynym kierowcą który jeździł w jednym zespole. cytuj
21826klaudiaF1 [komentarzy: 563] / 2017-08-13 14:45:47
czyli prawdopodobnie nie wróci na koniec kariery do zespołu, który go "stworzył" i zostanie jedynym kierowcą, który przez całą karierę jeździł dla jednego koncernu. chyba że o kimś zapomniałam? Nawet Michael jeździł dla Forda, Renault, Ferrari i Mercedesa cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu