Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wolff: Nie spodziewałem się tego

Udostępnij na Facebook
19.08.2017 14:22, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 1039

Szef Mercedesa przyznał, że nie spodziewał się tego, że Valtteri i Lewis będą się tak dobrze dogadywać.

Jak długo ta harmonia utrzyma się w Mercedesie? Dobre pytanie. Lewis i Valtteri dogadują się całkiem dobrze, co bardzo zdziwiło Toto Wolffa.

"Valtteri spisuje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Gdy zdecydowaliśmy się na zatrudnienie go, wiedzieliśmy o jego cechach, wiedzieliśmy co potrafi. Na torze spełnił nasze oczekiwania. Z wyścigu na wyścig staje się coraz lepszy. Odnotowuje progres" - powiedział Wolff.

"Przekroczył jednak nasze oczekiwania jeśli chodzi o współpracę z Lewisem. Dogadują się, szanują się nawzajem zarówno na torze jak i poza nim. Widzieliście kiedykolwiek w jakimkolwiek innym zespole, by kierowcy tak się dogadywali? Relacje pomiędzy Valtterim i Lewisem są zupełnie inne niż te, które Lewis miał z Nico Rosbergiem."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu