Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Steiner: Nie zgadzam się z tym

Udostępnij na Facebook
20.08.2017 10:35, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 591

Szef zespołu Haas nie zgadza się z opinią, jakoby Kevin Magnussen miał słabą etykę pracy.

Dawniej, gdy Kevin jeździł jeszcze dla Renault, szef teamu, Cyril Abiteboul w dość krytycznych słowach wypowiadał się na temat swojego zawodnika. Zarzucał mu między innymi bardzo słabą etykę pracy. Z tą opinią nie zgadza się Guenther Steiner, aktualny szef Magnussena.

"Nie wiem, skąd wzięły się takie opinie, bo ja tego nie doświadczyłem" - powiedział. "Kevin ma obecnie trenera, który pomaga mu we wszystkich aspektach. Trzy lata temu nie znałem go, więc nie mogę wypowiadać się w temacie tego co było, ale wiem co jest teraz. Nie brakuje mu niczego, nie ma słabej etyki pracy."

"Osobowość możliwe, że ma nieco inną od pozostałych kierowców, ale nie mam zamiaru jej zmieniać. Taki już jest. Wykonuje swoją pracę i to jest najważniejsze."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu