Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Horner liczy na pokonanie Ferrari

Udostępnij na Facebook
21.08.2017 08:17, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 913

Doktor Helmut Marko jest zdania, że więcej jak P3 Red Bull wywalczyć nie zdoła, Christian Horner z kolei uważa, że pokonanie Ferrari jest możliwe.

Red Bull to obecnie trzecia siła w stawce. Strata punktowa do Mercedesa jest już za duża, dlatego Christian Horner w ogóle nie bierze pod uwagę walki ze Srebrnymi Strzałami. Wierzy jednak, że pokonanie Ferrari jest możliwe.

"Z punktu widzenia mistrzostw, strata punktowa między nami, Ferrari a Mercedesem jest duża. Chciałbym jednak, by nasza stajnia pokonała Ferrari w drugiej połowie sezonu" - powiedział.

"Możliwe, że będziemy w stanie nawiązać z nimi walkę. Jeśli będziemy walczyć o miejsca na podium, to cel ten wydaje się być realistyczny."

Z kolei doktor Helmut Marko stwierdził, że z silnikiem jakim dysponują obecnie, nie wywalczą nic lepszego jak P3.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu