Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Domenicali: Alonso zasługuje na coś lepszego

Udostępnij na Facebook
06.09.2017 10:40, autor: JW, wyświetleń: 1151

Stefano Domenicali ma nadzieję, że Hiszpan podejmie słuszną decyzję odnośnie sezonu 2018. 

Patrząc w przeszłość widzimy, jak burzliwe były rozstania Alonso z pracodawcami. Czy w przypadku McLarena i Hondy będzie tak samo? Wszystko wskazuje na to, że tak. 

Stefano Domenicali, były szef Ferrari zapytany o trudną sytuację Alonso w McLarenie i przewidywania odnośnie sezonu 2018, odparł: 

"Nie będzie mu łatwo podjąć decyzję. Fernando z pewnością zasługuje na to co najlepsze. Jest świetnym kierowcą, wszyscy o tym wiemy. Mam nadzieję, że wybierze dobrą opcję i że wszystko będzie dobrze, ponieważ na to zasługuje."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2017-09-08 08:13:27
No to teraz już wiem co to jest to bardzo dobry punkt widzenia i tak jest i tak jest w stanie surowym otwartym w tym momencie w dniu dzisiejszym cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu