Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Villeneuve: Kvyata w F1 uratuje tylko narodowość

Udostępnij na Facebook
07.09.2017 11:36, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 871

Były mistrz świata stwierdził, że nie zdziwi się, jeśli któregoś dnia Toro Rosso skreśli Kvyata z listy swoich zawodników.

"Nie dał rady zaadoptować się w Red Bullu, więc wrócił do Toro Rosso. Nie udało mu się jednak odbić" - powiedział Jacques Villeneuve na temat Daniila Kvyata. "On wciąż jest na poziomie Sainza, na dodatek robi naprawdę głupie rzeczy, z których nigdy nie wyciąga lekcji."

I choć Kvyat zdobył tylko 4 z 40 punktów, które Toro Rosso ma na swoim koncie, Villeneuve nie jest pod wrażeniem nawet Sainza.

"On w ogóle się nie zmienił. Jest taki sam jak trzy czy cztery lata temu. Żadnego progresu. Poza tym często krytykuje Toro Rosso, że bolid jest fatalny, że nie chce być w tej ekipie. Nie zdziwię się, jeśli obaj wkrótce pożegnają się z F1."

"Pierre Gasly już puka do drzwi F1, ale szansa na to, że Kvyat zostanie w F1 jest duża, bo Red Bull potrzebuje Rosjanina. Dla mnie nie zasługuje na swoje miejsce w tym roku. Jest tu tylko ze względów politycznych i ze względów medialnych."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu