Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

McLaren nie jest pewny co do kary Vandoorne podczas GP Singapuru

Udostępnij na Facebook
08.09.2017 09:08, autor: Mikołaj Śmiłowski, wyświetleń: 994

Szef zespołu McLaren F1 Eric Boullier nie jest pewny, czy Stoffel Vandoorne będzie musiał przyjąć karę za zmianę silnika podczas Grand Prix Singapuru.

 

Vandoorne otrzymał 25 miejsc kary za zmianę silnika podczas Grand Prix Włoch po to, aby otrzymać nowy silnik na wyścig w Singapurze. Plan zawiódł, gdyż nowy silnik stracił połowę swojej mocy w środku wyścigu na Monzy, co zmusiło Belga do wycofania się z rywalizacji. 

Głównym celem McLarena w Singapurze jest finisz na pozycji dającej punkty. Tor Marina Bay jest znany w świecie wyścigów jako jeden z wolniejszych. Mimo wszystko Boullier nie jest pewien, czy Vandoorne zacznie wyścig z końca stawki w wyniku wymiany silnika, czy też nie.

„Nie jesteśmy jeszcze pewni czy będziemy musieli wymienić jednostkę MGU-K” powiedział szef McLarena „Jest możliwa jego naprawa. Silnik nawet podczas zeszłotygodniowych kwalifikacji dało się naprawić. Po prostu nie mieliśmy tyle czasu.”

„Naszym celem w Singapurze są dwa bolidy w Q3. Myślę że jest to dla nas drugi najlepszy tor, zaraz po Hungaroringu.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu