Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Tost: Sainz powinien się cieszyć, że jest w F1

Udostępnij na Facebook
08.09.2017 14:57, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1805

Szef Toro Rosso twierdzi, że Carlos zasłużył na awans do Red Bulla i że powinien się cieszyć z tego, że może się ścigać w królowej sportów motorowych.

Sainz utknął w Toro Rosso. Kierowca wielokrotnie powtarzał, że chciałby jeździć w Red Bullu, a jeśli to niemożliwe, chciałby kontynuować swoją karierę gdzieś indziej. 

"Carlos ma ważną umowę z Red Bullem, który finansuje jego karierę" - powiedział Franz Tost w wywiadzie dla Auto-Hebdo. "I teraz, gdy stał się już dojrzałym zawodnikiem mielibyśmy go puścić? Red Bull nie jest od tego, by wychowywać zawodników dla konkurencji. A co jeśli coś stanie się z kierowcami Red Bulla? Po to mamy dwie ekipy w F1."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2017-09-11 22:21:35
W sumie się nie dziwię, bo pakują w takiego kierowcę miliony euro.. Ale swoją drogą, czy Sainz pokazuje coś nadzwyczajnego? Ok, ma ogromną przewagę nad zespołowym kolegą - torpedo, ale nie jest to talent na miarę VET czy RIC.. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu