Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Singapur zostanie na dłużej?

Udostępnij na Facebook
13.09.2017 12:17, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 567

Chase Carey pracuje nad utrzymaniem Singapuru w kalendarzu F1.

Nocna, uliczna runda jest jedną z najpopularniejszych w kalendarzu mistrzostw F1. Nie wiadomo, czy zostanie w zestawieniu na dłużej, ale władze królowej sportów motorowych tego chcą. Chase Carey zdradził, że robi co w jego mocy, by utrzymać rundę w kalendarzu.

"Aktywnie współpracujemy z naszymi partnerami. Naszym celem jest osiągnięcie porozumienia i podpisanie nowego kontraktu" - powiedział.

"Nowe porozumienie nie zostało jeszcze osiągnięte, ale dyskusje trwają. Dla Azji wyścig w Singapurze jest bardzo ważny. Ten wyścig to marka. Naszym celem jest odnowienie kontraktu. To jedna z rund, z których jesteśmy dumni."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu