Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Prost: Wyjdzie im to na dobre

Udostępnij na Facebook
28.09.2017 10:34, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 866

Alain Prost jest zdania, że współpraca McLarena i Renault w sezonie 2018 pomoże obu stronom.

McLaren rozstaje się z Hondą po tegorocznym sezonie. Ekipa od przyszłego roku współpracować będzie z Renault, z kolei Honda zwiąże się z Toro Rosso. Alain Prost, który jest ambasadorem Renault twierdzi, że współpraca z McLarenem wyjdzie obu stronom na dobre.

"Silnik Renault prawdopodobnie nie należy do najlepszych, ale jest dobry i możliwe, że będzie tracił niewiele do Mercedesa w przyszłym roku. Ta mała strata może być zminimalizowana dzięki innym aspektom, które przyczynią się do wzrostu wydajności" - powiedział. "McLaren, który doskonale wie jak to jest zaliczyć wzloty i upadki, wniesie wiele do Renault."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu