Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Szef staje w obronie Magnussena

Udostępnij na Facebook
02.10.2017 11:50, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 876

Nie od dziś wiadomo, że większość kierowców nie przepada za Kevinem Magnussenem. Po wyścigu w Malezji oczy prasy znów skierowane są na kierowcę Haasa.

Podczas wyścigu na torze Sepang doszło do nieprzyjemnej sytuacji z udziałem Kevina Magnussena i Fernando Alonso. Hiszpan po incydencie powiedział przez team radio: "Hulkenberg miał rację. Magnussen to idiota."

"Większość kierowców się z tym zgadza. Jest 19-1 (przeciwko Magnussenowi)" - powiedział Alonso po wyścigu.

Po raz kolejny w obronie Kevina i jego stylu jazdy stanął jego szef, Gunther Steiner. Jego zdaniem kibice właśnie to chcą oglądać - walkę koło w koło. 

"Alonso to bardzo charyzmatyczny i kompetentny kierowca" - powiedział w wywiadzie dla magazynu Ekstra Bladet. "Więc gdy dojdzie do konfrontacji z nim, tak właśnie reaguje. Uważam, że obaj jechali na limicie, ale to jest właśnie to, co chcą oglądać kibice."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu