Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton: Nie chciałem ryzykować

Udostępnij na Facebook
02.10.2017 22:43, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 849

Lewis Hamilton mógł wygrać niedzielny wyścig o GP Malezji, ale jak sam przyznał... nie chciał ryzykować w walce z Maxem Verstappenem. 

Kierowca Red Bulla po wyprzedzeniu Hamiltona nie oddał prowadzenia już aż do mety. Jak się okazuje, Lewis nie chciał podejmować zbyt wielkiego ryzyka i poświęcił zwycięstwo w obawie o tytuł.

"Mogłem zamknąć mu drzwi i nie pozwolić się wyprzedzić, ale prawda taka, że nie chciałem niczym ryzykować" - przyznał Hamilton. "Musiałem podjąć szybką decyzję, gdy Max zbliżał się do mnie. Zdecydowałem, że nie będę się z nim ścigał, nie będę podejmował zbędnego ryzyka. On nie miał nic do stracenia, ja wręcz przeciwnie."
 


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~gość / 2017-10-05 09:47:13
~Piotrek: CIOTA

Nadepnąłeś na nogę kibicowi Hamiltona. Nie wiedział co napisać po wypowiedzi swojego pupila to ubliża Tobie. Oczywiście, że Hamilton to CIOTA. "Mogłem zamknąć mu drzwi i nie pozwolić się wyprzedzić, ale prawda taka, że nie chciałem niczym ryzykować" - ciekawe jakby zachował przewagę, jak po kilku okrążeniach miał kilkusekundową stratę do VER. Nie chciał niczym ryzykować, bo można było stracić punkty i na koniec przegrać mistrzostwo, które notabene wcale jeszcze nie jest takie pewne, pomimo sporej przewagi punktowej. cytuj
~gość / 2017-10-03 09:30:35
fajnie się nazywasz, Piotrek CIOTA cytuj
~Piotrek / 2017-10-02 22:51:11
CIOTA cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu