Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Massa: Obawiam się, że ekipa może wybrać źle

Udostępnij na Facebook
08.10.2017 08:46, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 2640

Rok temu chciał odejść, teraz chce zostać. Felipe Massa wierzy, że może dać Williamsowi jeszcze wiele. 

"Obawiam się, że team może wybrać ścieżkę, która może przynieść mu trudności" - powiedział Felipe Massa odnośnie składu na przyszły rok. "Myślę, że Lance poczynił spory progres w tym roku, więc być może Williams powinien zachować obecny skład kierowców na przyszły rok."

Zapytany o komentarz w sprawie kandydatów jakich stajnia ma na przyszłoroczny sezon, Massa odpowiedział: "Paddy Lowe wie, co jest najlepsze dla zespołu. Niestety, taka jest Formuła 1. Myślę, że jeśli Williams będzie działał profesjonalnie, wszystko będzie tak jak teraz."

Massa w zeszłorocznym sezonie żegnał się z fanami F1 i miał w planach przejście na emeryturę. Wrócił po tym, jak do Mercedesa niespodziewanie przeszedł Bottas. Zapytany o to, dlaczego teraz chce zostać, a rok temu chciał odejść, odpowiedział: 

"W poprzednich trzech latach bolidy nie odpowiadały mojemu stylowi jazdy. Nie miałem przyczepności, opony nie pracowały najlepiej. Jazda nie sprawiała mi żadnej radości i nie mogłem znaleźć żadnego kompromisu z moim stylem jazdy. Teraz czuję, że mogę jechać na maxa. Moja motywacja rośnie. Wciąż wierzę, że mogę dać tej ekipie bardzo dużo."


Wasze komentarze (5) Dodaj komentarz
~gość / 2017-10-09 17:33:31
Jednym słowem nie radził sobie, bo nie umie ustawić odpowiednio samochodu, nie umie przekazać ścisłych informacji inżynierom na temat zachowania bolidu podczas jazdy. Ponieważ nie umie zmienić, bądź dostosować do pewnego stopnia swojej techniki prowadzenia auta do jego specyficznych wymagań. Może wtedy opony zaczęłyby pracować lepiej i pojawiłaby się przyczepność.
Jest taki gość co to umie i do tego jest szybki jak niewielu.

Vallentino Rossi potrafił jeszcze obserwując sposób jazdy Marqueza zmienić swój sposób prowadzenia motocykla tylko po to aby nie odstawać od tego młokosa przecież, on uznany mistrz, a tu Massa takie pierdoły opowiada i jeszcze uważa, że wszystko wina samochodu. cytuj
~gość / 2017-10-09 16:16:20
~Matthew: Massa nie chciał odejść, skończył mu się kontrakt a Williams nie chciał go przedłużać bo miał Bottasa i Strolla. Ale Nico Rosberg zakończył karierę, Mercedes wziął Bottasa i Williams potrzebował kogoś na zastępstwo. Tutaj dużego wyboru nie mieli i zaproponowali Massie powrót.

Mądrego to miło posłuchać. cytuj
~gość / 2017-10-08 21:10:03
najwięcej da tej ekipie jak sobie zrobi wakacje cytuj
~MobileK / 2017-10-08 20:19:26
Jego emeryckie tempo jest raczej złym wyborem na przyszły rok. cytuj
~Matthew / 2017-10-08 09:23:33
Massa nie chciał odejść, skończył mu się kontrakt a Williams nie chciał go przedłużać bo miał Bottasa i Strolla. Ale Nico Rosberg zakończył karierę, Mercedes wziął Bottasa i Williams potrzebował kogoś na zastępstwo. Tutaj dużego wyboru nie mieli i zaproponowali Massie powrót. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu